full screen background image
Search
Cuma 22 Kasım 2019
  • :
  • :

İsmail Baran, “Kazanan Kocaeli olsun”

İsmail Baran, “Kazanan Kocaeli olsun”

 

Takımların yeni sezona en iyi şekilde hazırlandığını belirten Körfez Belediye Başkanı’mız İsmail Baran önümüzdeki sezonda kazananın Kocaeli sporu olmasını temenni etti

İlimizde spora verdiği destekle öne çıkan Onursal Başkanımız, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, kent sporunun ileriye gidebilmesi için herkesin el birliği ile çalışması gerektiğine vurgu yaptı. Kocaeli Birlikspor – Gölcükspor maçının devre arasında konuşan başkan Baran, “Burada güzel bir atmosfer var. Çok değerli Mehmet Ellibeş ağabeyimizin de ifade ettiği gibi Kocaeli’nin tüm takımlarının başarılı olmalarını temenni ediyoruz.

EMEK VERENLERE TEŞEKKÜR

İkinci Lig’de Kocaeli Birlikspor, diğer liglerdeki Kocaelispor’umuz, Gölcükspor’umuz ve Darıca Gençlerbirliği’miz ile tüm takımlarımıza yeni sezonda başarılar diliyoruz. Kocaeli Birlikspor ile Gölcükspor arasındaki maçta iki takımın da sezona en iyi şekilde hazırlandığını görmekteyiz. Takımlarımızı hazırlayan teknik ekiplerimize, emek sarf eden futbolcularımıza ve personelimiz ile kulüp başkanlarımıza görevlerinde kolaylıklar diliyorum. İnanıyorum ki kazanan Kocaeli sporu olacaktır” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir