full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

İsmail Baran: Bu takım 1.Lige çıkmalı

Kocaeli Birlikspor’a sahip çıkılmasını isteyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Bu takım hak ettiği yerde, 1.ligde olmalı. Ligi ilk sırada bitireceğine inanıyorum” dedi

 

Kulübümüzün Onursal Başkanı olan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran kupa maçını izledi. Takımı ilk kez izleyen İsmail Baran alınan sonuçtan oldukça memnun olduğunu ifade etti.  Takıma destek olunması çağrısında da bulunan belediye başkanı Baran şunları söyledi:

BİRİNCİ LİGİ HAK EDİYORUZ

Kocaeli Birlikspor’umuz Kocaeli’mizin iftihar kaynağı. Kocaeli’mizin en üst ligindeki takımı. Tabiki başarılı olması bütün Kocaeli’yi ve bizleri onurlandırır. Onursal başkanı olduğum takımın bu maçta başarılı olması bizi mutlu etti, motive etti. Bu takım bir üst ligi hak ediyor. İnşallah ligde de hak ettiği noktaya gelecek.  Ümit ediyorum ki; ligi de ilk sırada bitireceğiz. İnşallah Kocaeli’mize hak ettiği takımı kazandırmış olacağız.

TAKIMA SAHİP ÇIKMALIYIZ

Bütün takımımızın ve taraftarlarımızın gerek Kocaeli Birlikspor’umuza, gerek Kocaelispor’umuza ve gerekse diğer takımlarımıza destek vermesini istiyorum. Hiçbir ayrım yok, bütün takımlar bizim. Ama şuanda en üst ligde bir tane takımımız var ve bu takıma sahip çıkalım diyorum. Sahip çıkan tüm hemşerilerimi de canı gönülden kutluyorum. Başta oyuncularımızı, hocalarımızı ve kulüp yöneticilerimizi tebrik ediyorum.

BUGÜN DOSTLUK KAZANDI

Öte yandan Sakaryaspor da hak ettiği noktada olmayan bir takım. Sakaryaspor güzel oynadı ancak şans bizden yanaydı. Hepsini tebrik ediyorum. Bütün takımlarımıza başarılar diliyorum. Bugün burada kazanan dostluk oldu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir