full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Körfezli iş adamlarından destek

Genç başkanımız Erhan Yılmaz’ı yalnız bırakmama kararı alan ilçenin iş adamları harekete geçti:

İş adamlarından

destek kahvaltısı

Genç yaşında üstlendiği sorumluluk ve cesaretiyle takdir edilen kulüp başkanımız Erhan Yılmaz’a ilçenin iş adamlarından önemli bir destek geldi. İlçenin önde gelen isimleri kahvaltı düzenleyerek desteklerini ifade etti, sanayici kuruluşlarına da “Bu ilçeye borcunuz var” diyerek “Destek olun” çağrısında bulundu

 

Körfez’de faaliyet gösteren ve geniş kesim tarafından tanınan iş adamları kulübümüzün yönetimine, teknik heyetine ve futbolcularına tanışma ve desteklerini belirtme amacıyla kahvaltı verdi. Yarımca Saray Simit’te düzenlenen kahvaltının ev sahipliğini iş adamlarından Simit Saray Kafe ve Doyum Simit Cafe’nin sahibi İrfan Özkartal yaptı. Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, yöneticilerimiz; Tevik Oğuz, Burhan Boz, sportif direktörümüz Çağrı Arslan, teknik direktörümüz Fatih Akyel, yardımcı antrenörümüz Recep Yazıcı, kaleci antrenörümüz Yusuf Köknar, kondisyonerimiz Çağlar Özyurt ve futbolcular davete karşılık verdi. Kahvaltıda; ilçenin işadamlarının ve protokolünün kulübe destek olacağının ve her şartta yanında olacağının mesajı verildi.

KAHVALTIYA KATILANLAR

Kahvaltıya; Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli, Körfez Belediyesi Spor Koordinatörü Metin Özkan, kısa adı KOTSİAD olan Kocaeli Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Mehmet Allak, Körfez Azerbaycan Kültür Derneği Başkanı Turgut Caferoğlu, Kocaeli Kantinciler Derneği Başkanı Alican Kazgan, EVYAP İnşaat’ın sahibi Kemal Aydın, Özcan İnşaat’ın sahibi Ercan Kazgan, Dergah Ocakbaşı’nın sahibi Çetin Zerenoğlu, Mavi Nokta Akaryakıt İstasyonu’nun sahibi Doğan Bozkurt, Çakıroğlu Unlu Mamuller’in sahibi Ali Çakır ve iş adamı Taner Sarıçayır katıldı.

BU KULÜBÜN HAKKI VAR

Kahvaltıyı veren İrfan Özkartal, “Genç ve futbolun içinden gelen bir kardeşimizin kulübü alması bizi sevindirdi. Çok zorlu bir görevin altına imzasını atıyor. Cesaretini takdir ediyoruz. Başarılarının devamını diliyorum. Bizler elimizden geldiği kadar kendisinin yanında yer alacağız. Öte yandan Körfez’in havasını, suyunu, denizini kirletip insanların ciğerlerinde kirli hava dolaşmasına neden olan sanayicilerin de bu ilçeye borcu olduğuna inanıyorum. İlçemizin de, ilçe takımımızın da bu kuruluşlarda hakkı olduğunu düşünüyorum. Kaymakamımızın, belediye başkanımızın bu konuda ön ayak olması ve öncülük etmesi gerekiyor. Mutlaka destek oluyorlardır ancak devamını istiyoruz” şeklinde konuştu.

YILMAZ: YANIMIZDA OLUN

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Sayın kaymakamımız ve işadamlarımız, hepinizi her maçımızda görmek isteriz. Hepinizin desteğine ihtiyacımız var. Bu takım ilçenin takımı, buranın halkıyla bütünleşmek ve bunun böyle benimsenmesini istiyoruz. Şuan ligde iyi durumdayız ve futbolcu arkadaşlarıma sonuna kadar güveniyorum. Sezon sonunda bu ilçeyi ve takımı layık olduğu yere getireceklerine, başarıyı şampiyonlukla taçlandıracaklarına inancım sonsuz. Fakat bunu bizim tek başımıza, sadece hocalarımızla beraber başarmamız mümkün değil. Sizlerin de yanımızda olması gerekiyor. Hiç olmuyorsa maçlarımıza gelerek manevi desteklerinizi hissetmek istiyoruz” dedi, kahvaltı organizasyonunu yapan ve katılan tüm iş adamlarına tek tek teşekkür etti.

DENLİ: SONUNA KADAR DESTEK

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli ise “Kocaeli Birlikspor, Körfez’imizin takımı, profesyonel kulübüdür. Onu seviyor ve destekliyoruz. Arzumuz şampiyon olması yönündedir. İnşallah Allah muvaffak eder. Gidişatı biz de yakından takip ediyoruz; şuanda iyi yolda. Sezon sonunda inşallah arzu ettiğimiz neticeyi alırız. Bizim maddi ve manevi desteğimiz sonuna kadar tamdır. Bu böyle bilinsin. Bundan sonraki süreçte her zaman yanınızda olacağız. Başarılarınızın devamını diliyorum. Körfez ilçemiz için de ayrı bir netice olur” diye konuştu.

CAN: TAKIMA İNANIYORUM

Gönlünün her zaman takımla beraber olduğunu belirten Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, “Körfez ilçemizin bu güzel takımı, Kocaeli Birlik olarak isimlense de ilçemizin takımı olarak değerlendiriyoruz. OHAL nedeniyle bu haftaki Sivas Belediyespor maçına gelemedik. Ancak gönlümüz her zaman takımımızla birlikte. Bu sene inşallah sezonu şampiyon olarak kapatırız. İlçemizin bu güzel takımının her zaman en iyi futbolu çıkaracağına, ilçemizde birlik ve beraberliği hakim kılacağına ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğine olan inancımı yinelemek istiyorum” sözlerini kaydetti.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

BİRLİKTELİK MESAJI

Körfez ilçenin tanınmış iş adamları ve sivil toplum kuruluşu başkanları Kocaeli Birlikspor’umuzun futbolcularını, teknik heyetini ve kulüp yöneticilerini kahvaltıda ağırladı.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

İş adamlarının kahvaltısına katılan futbolcularımız kendilerine gösterilen ilgiden memnun oldu, organizasyon için de teşekkür etti.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

DESTEK VERMEK İÇİN

Körfez ilçenin iş adamları Kocaeli Birlikspor’umuza destek olacaklarını belirtmek için kahvaltı organizasyonu düzenledi ve kahvaltıda yerlerini aldı.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

“ŞAMPİYON OLUN”

Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Kocaeli Birlikspor’umuzun ilçenin takımı olduğunu belirtip sezon sonu şampiyon olmasını istediğini söyledi.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

SONUNA KADAR DESTEK

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli, maddi ve manevi olarak sonuna kadar kulübümüze destek olacaklarını belirtti.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

“SANAYİCİLERİN BORCU VAR”

Kahvaltının ev sahipliğini yapan ilçenin iş adamlarından İrfan Özkartal, ilçede faaliyet gösterip büyük kazançlar elde eden sanayi kuruluşlarının ilçeye ve dolayısıyla ilçenin tek profesyonel takımına borcu olduğunu, destek olmaları gerektiğini kaydetti.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

BAŞKANIMIZ TEŞEKKÜR ETTİ

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, ilçenin sevilen isimleri arasında yer alan İrfan Özkartal’a destekleri ve kahvaltı organizasyonu için teşekkür etti.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

DESTEK ARTIYOR

Kulübümüze destek kahvaltısına ilçenin önde gelen iş adamları ve sivil toplum kuruluşu başkanları katıldı.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir