full screen background image
Search
Cuma 06 Aralık 2019
  • :
  • :

İnegölspor maçımızı Taşkınfurat yönetecek

İnegölspor maçımızı

Taşkınfurat yönetecek

Pazar günü İnegölspor ile sahamızda oynayacağımız karşılaşmayı İstanbullu hakem triosu yönetecek. Maçın orta hakemi kariyerinde 51 maç yöneten ve bu sezon 2.lige yükselen B klasman hakem Yalçın Taşkınfurat’ın düdük çalacak

Kocaeli Birlikspor’umuzun Pazar günü saat 13.30’da Alparslan Türkeş Stadı’nda İnegölspor ile oynayacağı karşılaşmanın hakemleri belli oldu. İstanbullu hakem üçlüsünün yöneteceği karşılaşmada düdük B klasman hakem Yalçın Taşkınfurat’ta olacak. Kariyerinde 51 maç yöneten Taşkınfurun’un yardımcılıklarını Mücahit Değermenci ve Şenol Bektaş yapacak. Ozan Bileyci’nin dördüncü hakemliği üstlendiği maçın gözlemcisi Recai Kuzey, temsilcisi ise Ahmet Aksoy olarak görevlendirildi.

HAKEMİN KARNESİ

Bu sene 2.lige terfi eden ve bu sezon 22 haftada biri 3.lig olmak üzere 4 maç yöneten orta hakem Yalçın Taşkınfurat’ın kariyerine yönettiği 51 maçta 22 kez ev sahibi, 12 kez misafir takım galip gelirken 17 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı. Bu maçlarda 260 kez sarı kartını kullanan hakem Taşkınfurat 30 da kırmızı kart gösterdi.

 

 

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir