full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

İlk antrenman neşeli geçti

 

 

Yeni teknik patronumuz Fatih Akyel ve ekibiyle ilk antrenmanını yapan takımımızda Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor hazırlıkları neredeyse tamamlandı, bugünkü ter antrenmanının ardından maç saatini bekleyeceğiz

 

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Kocaeli Birlikspor’umuzda dün resmi imzayı atan Fatih Akyel ve ekibi ilk antrenmanını yaptırdı. Yarın (cumartesi) saat 15.00’te oynanacak olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçına takımı çıkaracak olan Fatih Akyel ile oyuncular arasındaki iletişim ve antrenmandaki neşeli tavırlar dikkati çekti.

HEDEF; KAZANMAK

Düz koşu ve koordinatif ısınmayla başlayan antrenman streching ve 5’e 2 top kapma çalışmasıyla sürdü. Yüksek tempolu antrenmanda Akyel takımı 2 ayrı gruba böldü. Bir grup yan top organizasyonu çalışırken diğeri yarı sahada çift kale maç yaptı. Kırmızı-beyazlı ekipte hedef; yarınki maçı almak ve kupaya yüksek moralle gitmek.

 

 

butun-ekip

Yeni teknik ekibimiz ve oyuncular antrenmanın ardından hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

teknik-ekip-2

Yeni teknik ekibimiz ilk antrenmanını yaptırdı. Teknik Direktörümüz Fatih Akyel, yardımcı antrenörümüz Recep Yazıcı, kondisyonerimiz Çağlar Özyurt ve kaleci antrenörümüz Yusuf Köknar birlikte görünüyor.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Yeni teknik patronumuz Fatih Akyel antrenmanın bir bölümünü yarı sahada çift kale maça ve yan top organizasyonlarına ayırdı. Çalışma sırasında oyunu sık sık bölerek uyarılarda bulundu.

 

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Oyuncularımızın antrenmandaki eğlenceli halleri gözlerden kaçmadı.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

 

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Kulübün alt yapısındaki sporcular da antrenmanın bir bölümünü hayranlıkla izledi.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

fatih-akyel

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

koordinatif-isinma

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir