full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

“Her takımı yenecek potansiyeldeyiz”

“Her takımı yenecek

potansiyele sahibiz”

 

Özgüveniyle dikkat çeken sağ bekimiz Mehmet Mustafa Yıldızaç, “Hedefimiz yüksek. Kimseden korkumuz yok. Her takımı yenebilecek potansiyele sahibiz” dedi

Maçlarda sergilediği performansıyla güven veren ve yerinde müdahaleleriyle taraftarın beğenisini kazanan sağ bekimiz Mehmet Mustafa Yıldızaç, “Bizim hedefimiz bu ligde alt sıralar, üst sıralarda olmak. Ağabeylerimizden ve hocalarımızdan hedefleri her zaman yukarıda tutmayı öğrendik. Her zaman daha üstleri hedefleyen takımız ve maç maç hedefimize konsantre oluyoruz. Bu ligde kimseden korkumuz yok. Her takımı yenebilecek potansiyelimiz olduğunu biliyoruz” şeklinde konuştu.

SAHADA KONUŞUYORUZ

Kendilerine güvendiklerinin altını çizen Mehmet, “Etimesgut maçından önce ‘4-5 tane yerler’ dediler. Cevabımızı sahada verdik. Bize inanmayabilirler, saygı duyuyoruz. Ama bizi ‘düşecek takım’ olarak göstermelerinden rahatsız oluyoruz. Bu ligin en iyi takımlarından biriyiz. Bu lige göre genç ve deneyimsiz olabiliriz. Tecrübesiz olmak kötü takım olmak demek değildir. Daha iyi yerlerde olacağımızın ve bize güvenmeyen, inanmayan insanları utandıracağımızın sözünü verebilirim.

KENDİMİZE GÜVENİYORUZ

Mesela koşu mesafesi ve temposu diyelim; tecrübeli rakiplerimiz 30.dakikaya kadar bu üstünlüklerini kullanıyorlarsa biz de gençliğimizi avantaja çeviriyoruz ve 60’ıncı,70’inci, 80’inci hatta 90’ıncı dakikaya doğru yükleniyoruz. Gücümüzü, kuvvetimizi, tempomuzu kullanıyor ve onları zorluyor, eziyoruz. Bu ligde elbette zor rakipler olacak ama biz kendimize çok güveniyoruz. Herkesle eşit takım görüntüsü veriyoruz. Düşecek olan değil, yukarılara oynayan takım olduğumuzu gösteriyoruz. İnşallah Eyüpspor maçını da kazanıp İzmit’imize, Körfez’imize öyle döneceğiz” dedi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir