full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Her Maç Bizim İçin Çok Önemli

Genç milli takımlar seviyesinde 98 kez en fazla milli futbolcu olma özelliğini taşıyan tecrübeli futbolcu Cafercan Aksu Pazarspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Pazarspor karşısında penaltıdan takımının tek golünü kaydeden Cafercan, takım olarak bir üst lige çıkmayı çok istediklerini ve bunu da yapabilecek ekibe sahip olduklarını belirtti.

IMG_8932

Hedefleri yerine getirmek için geldik

Pazarspor karşısında attığı golle, gol sayısını altıya çıkaran Cafercan, “Takım olarak arkadaşlarımız ortamımız çok güzel. Kocaeli Birlikspor kulübü hedefleri olan bir kulüp. Bizlerde bu hedefleri yerine getirmek için geldik. Her ne kadar ilk yarıda istediğimiz sonuçları alamamış olsak da. İkinci yarıda biraz daha toparladığımızı düşünüyorum. Kadromuza baktığınızda kariyeri üst seviyede olan bir çok arkadaşım bulunuyor.” dedi.

IMG_8935

Kazanmasını bildiğimiz için mutluyuz

Aksu,”Tecrübeli futbolculardan oluşan bir ekibimiz var. Pazarspor karşısında beklenen futbolu saha koyamamış olsak da kazanmasını bildiğimiz için mutluyuz. Önümüzde çok önemli bir Diyarbakır maçı var. Bu maçı da kendi evimiz de oynayacağız. Mutlaka kazanmamız gereken bir maç. Artık sözün bittiği yere geliyoruz. Bütün emeklerimizi alacağımız maçlara çıkamaya başladık. Pazarspor maçında olduğu gibi hocamızın verdiği talimatlar ve disiplinle maçlarımızı kazanarak gülen taraf biz olmak istiyoruz.”dedi.

gol sevinci (1)
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir