full screen background image
Search
Pazartesi 27 Mayıs 2019
  • :
  • :

Her futbolcunun gelmek istediği bir takımdayım

Bu sezon Kocaeli Birlikpsor forması giyecek olan tecrübeli orta saha oyuncusu Ali Kemal Yükseker, “Her futbolcunun gelmek istediği bir takımdayım, burada mutluyum. ”dedi.

Bu sezon Kocaeli Birlikpsor forması giyecek olan tecrübeli orta saha oyuncusu Ali Kemal Yükseker, sezon öncesi çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Tecrübeli futbolcu Ali Kemal Yükseker,” Bu sezon takıma yeni gelen bir futbolcu olarak uyum anlamında, çalışma anlamında çok güzel bir kamp geçirdik. Takım olarak iyi çalışarak güzel bir kamp yaptık. Birkaç hazırlık maçı yaptık. Oradaki hazırlık kampımız biraz daha yorucu geçti. Kendi tesislerimizde burada bir iki gün çalıştıktan sonra ikinci etap kampımıza Afyon’a gideceğiz. Sezon öncesi bu yaptığımız çalışmaların ligde meyvesini alma adına burada gerekli özveriyi ve mücadeleyi gösteriyoruz. Bunun meyvesini de lig başladığında hep beraber takım halinde alırız.

ali kemal

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN

Hedeflerle de ilgili açıklamalarda bulunan Ali Kemal Yükseker,”Geçen sezon oynadığım takımda belki isim olarak pek fazla bildik futbolcu yoktu ama Kocaeli Birlikspor’da geçtiğimiz sezon çok isim yapan bu ligin üzerinde olan oyuncular vardı. Ama iş kağıt üzerinde bitmiyor. İş sahada bitiyor. Şu anda kurulan takım potansiyeli olan bir takım. Bu liglerde oynayan her futbolcunun gelmek istediği bir takım. Tabiki de bizde burada olduğumuz için mutluyuz, gururluyuz. Bu takımı yukarılara çıkarmak için, hocalarımız ben ve takım arkadaşlarım, elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Öncelikle kenetlenip bir bütün olmamız lazım. Bunu da başarırsak başarı ya da şampiyonluk kendiliğinden gelecektir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir