full screen background image
Search
Pazartesi 24 Haziran 2019
  • :
  • :

“Hep A takımımızla çalışmak istiyorum”

 

“Hep A takımımızla

çalışmak istiyorum”

İkinci kez A takım antrenmanına davet edilen U-12 takımımızın kalecisi Efe Müştak, “Burada ortam çok güzel. Moralim çok yerinde. Futbolcu ağabeylerimle vakit geçirmek de beni mutlu ediyor. Hep A takımla antrenmana çıkmak istiyorum” dedi

 

BURDA ORTAM ÇOK GÜZEL

A takım antrenmanına ikinci kez katılan U12 takımımızın kalecisi Efe Müştak, “U-12 kalecisiyim. A takımla antrenmanlara çıkıyorum. Moralim çok yerinde. Çok mutluyum. Bu ikinci antrenmanım. Artık buraya alıştım. Burada ortam çok güzel. Kulübe geldiğimde sadece antrenmana çıkmıyorum. Futbolcu ağabeylerimle birlikte vakit geçiriyoruz. Duş alıyorum, yemek yiyorum, sohbet ediyoruz. Herkes bana ağabeylik yapıyor.

ÇOK YARDIM EDİYORLAR

Antrenmanda ve sonrasında bana yardımcı oluyorlar, yönlendirme yapıyorlar. Kalecilik konusunda çok yardımcı oluyorlar. Yapamadığım şeyleri düzeltiyorlar. Dikkat etmem gereken şeyleri söylüyorlar. Kaleci ağabeylerim yaptıklarını iyi izlememi ve aynısını yapmamı tembihliyor. Kaleci antrenörümüz Fırat Hoca (Çakmak) da çok iyi bir hoca. Onun beni çalıştırması beni çok mutlu ediyor. Onu da çok seviyorum.

HEP A TAKIMLA ÇIKSAM

Ben A takımla ilk kez antrenmana çıktıktan sonra herkes gazetelerden bunu öğrenmiş. Beni gördüklerinde tebrik ettiler, “Çok iyi” dediler. Onlar güzel şeyler söyleyince benim antrenmana çıkma isteğim daha da arttı. Hep A takımla antrenmana çıkmak istiyorum” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir