full screen background image
Search
Cumartesi 21 Eylül 2019
  • :
  • :

Hem yorulduk hem eğlendik

Hem yorulduk
hem eğlendik
Amed Sportif Faaliyetler maçının hazırlıklarını sürdüren takımımız dolu dolu bir antrenmanı geride bıraktı. Core ile başlayan antrenmanı dayanıklılık çalışmasıyla sürdüren Kırmızı-Beyazlılar’ımız 3 takımla lig usulü oynanan maçla tamamladı
 
 
TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden ve Pazar günü Diyarbakır’da Amed Sportif Faaliyetler’e konuk olacak Kocaeli Birlikspor’umuzda hazırlıklar devam ediyor. Oldukça yorucu ancak bir o kadar da eğlenceli antrenmanı geride bırakan Kırmızı-Beyazlılar’ımızda moraller yerinde.
İDMAN 2 SAAT SÜRDÜ
Kırmızı kart cezalısı Emrecan Yıldızhan, 4 sarı karttan cezalı duruma düşen Semih Üstün ve son maçta çift sarıdan kırmızı kart gören Kemal Kazan’ın kadroda yer bulamayacağı maçın hazırlıkları bugün 2 saatlik idmanla sürdü.
ÇOK ÇEKİŞMELİYDİ
Isınmanın ardından antrenmanın ilk bölümünde core çalışması yapan takımımız ardından dayanıklılık çalıştı ve antrenmanın son bölümünde yarı sahada oyun çalıştı. Oldukça eğlenceli geçen antrenmanın sonunda takımların çekişmesi ve oyuncuların morallerinin yüksek oluşu dikkat çekti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir