full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Hamit Maden: Vazgeçmek yok

Hamit Maden:

Vazgeçmek yok

İstanbul Başakşehir’de bulunan ve Antep’e özgü lezzetleriyle sayılı restoranlar arasında parmakla gösterilen Lezzet-i Şark Restaurant, yönetim kurulu başkanımız Hamit Maden, kulübümüzün yeni yönetimi, teknik ekibimiz ve takımımızı ağırladı. Başkanımız Hamit Maden, “Önemli olan kalıcı izler bırakmak ve hedefe ulaşma gayretinden vazgeçmemektir” dedi

LEZZET-İ ŞARK’A TEŞEKKÜR

Başakşehir’de bulunan ve Antep yöresine özgü lezzetlerle damaklarda unutulmaz tatlar bırakan Lezzet-i Şark Restaurant’ın sahibi ve Kocaeli Birlik Sportif Hizmetler A.Ş.’yi geçen hafta satın alarak Maden Grup bünyesine katan yönetim kurulu başkanımız Hamit Maden’in arkadaşı olan Galip İnal yeni yönetimimizi ve takımımızı mekanında misafir etti. Takımımıza ve yeni yönetimimize başarı dileklerini sunan ve desteğiyle yanımızda olduğunu belirten İnal kusursuz misafirperverlik sergiledi.

KALICI İZLER BIRAKMAK İÇİN

Kulüp yöneticilerimiz, teknik ekibimiz, futbolcularımız ve çalışanlarımızla vakit geçiren ve son ana kadar yarışın içerisinde olacağımızı vurgulayan yönetim kurulu başkanımız Hamit Maden önce ev sahipliği ve desteği için Galip İnal’a teşekkür etti sonra da takımımıza “Türk futbolunda kalıcı olmak ve izler bırakmak için daima ileriye bakacak ve çok çalışacağız. Bizler kulübün başarısı ve futbola vereceğimiz katkı için elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bu nedenle buradayız.

ASIL OLAN VAZGEÇMEMEK

Sizler de üzerinize düşeni yaparak bu katkıdan hem kendi adınıza, hem de takım olarak pay sahibi olacaksınız. Profesyonel futbolculuğun henüz çok başındasınız. Sizlere yol gösteren hocalarınızı örnek alarak kariyerinizdeki basamakları birer birer tırmanabilirsiniz. Elinizden gelen gayreti gösterdiğinizin farkındayız. Sonuçlar her zaman mutlu etmeyebilir. Ama asıl olan çalışmaktan ve hedefe ulaşma gayretinden vazgeçmemektir. Antrenmanlarda ve maçlarda başarılar diliyorum” dedi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir