full screen background image
Search
Pazartesi 27 Mayıs 2019
  • :
  • :

Birlik Sağanak Yağmur Altında

 

Kocaeli Birlikspor, Altay maçının hazırlıklarını sağanak yağmur altında başladı.
kaleciler
Göztepe’ye  2-1 yenilen Kocaeli Birlikspor, hafta sonu yine İzmir deplasmanında oynayacağı Altay maçının hazırlıklarına başladı. Alparslan Türkeş spor tesislerinde gerçekleşen idmana  izinli olan Vedat Budak, Uğur Erdoğan, Erhan Şentürk  katılmazken, sağ üst adalesinde ağrı bulunan Ramazan Altıntepe ise idmanda düz koşu yaptı. Teknik patron Kemal Kılıç idman öncesi takım kaptanları Efe İnanç ve Adnan Güngör ile 15 dakikalık özel bir görüşme gerçekleştirdi.

ıstasyon3 

 

Sağanak yağmur altında başlayan idmanda futbolcular 10 dakika düz koşu gerçekleştirdi. Kuvvette dayalı farklı istasyonlarda çalışan futbolcular, şut çalışmaları yaptı. Şut çalışmalarında Cafer Can attığı gollerle beğeni topladı. Çalışma sırasında kaleci Ziya Aydın, sağ dizinden sakatlanarak idmanı yarıda bıraktı. İdman beşe iki çalışmalarıyla sona erdi.
kaptanlarla ozel gorustu
İdman sonrası açıklamalarda bulunan teknik patron Kemal Kılıç,sekiz hafta sonra kaybettiklerini dikkat çekerek şunları söyledi,” Maçın ilk bölümünde gerçek oyunumuzu ortaya koyamadık. Yediğimiz gole kadar iyi oynadığımız söylenemez. Seyirci atmosferiyle Göztepe’nin daha iyi oynadığını söyleyebiliriz.ancak ikinci yarı çok çok iyi oyun ortaya koyduk.76. dakikaya kadar çok üstün bir oyun ortaya koyduk. Golü attık ondan sonrada bir kaç net gol pozisyonununda golü kaçırdık.Galibiyete daha yakın olan bizdik.İyi br maç oldu ama malesef kaybettik.
ıstasyon2
Teknik patron Kemal Kılıç şöyle devam etti.”Son üç maçtan en az yedi yada dokuz puan almamız gerekiyor.İlk beşe girebilmemiz için bunu başarmamız gerekiyor. Gerçekten hep aynı şeyler oluyor. İyi oynadığımız maçları kaybediyoruz yada berabere kalıyoruz. Bir şansızlık ar üzerimizde.Gerçek olan birşey var ise hakkettiğimiz yerde değiliz. Sonuna kadar matematiksel şansımız devam ettiği sürece şampiyonluk için mücadele edeceğiz. Şampiyonluk iki etaplı bir süreç şampiyon olamazsak ilk beşte play-ofa kalarak hedeflediğimiz birinci lige çıkacağız.”dedi.
duz kosu (1)

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir