full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

Hakan Ünsal Birlikspor’u ziyaret Etti

Hakan Ünsal Birlikspor’u ziyaret Etti
Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal, Kocaeli Birlikspor’un Keçiörengücü ile yapacağı şampiyonluk maçı öncesi kırmızı beyazlıların kampını ziyaret ederek teknik adam ve futbolcularla görüştü.
ünsal ziyaret (1) ünsal ziyaret (2)

Alparslan Türkeş tesislerinde teknik direktör İsmet Taşdemir ve futbolcularla bir araya gelen Ünsal,  derneğin çalışmaları hakkında bilgi aktardı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Taşdemir, esi milli takım arkadaşıyla uzun süre eski günlerden konuştu. Taşdemir, Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği’nin yeni yapısıyla Türk futbolunun ve futbolcusunun gelişimine önemli katkı sağlayacağına inandığını ifade etti.

ünsal ziyaret (4) ünsal ziyaret (3)

Futbolcularla görüşme öncesi, takımın bir süre son taktik idmanını izleyen Hakan Ünsal, basın mensuplarının sorularıınada içtenlikle yanıt verdi. 2:lig kırmızı grubu yakından takip ettiğini ifade eden Ünsal, “Ligde şampiyonluk Manisa, Kocaeli Birlik ve Keçiörengücü arasında geçiyor. Manisa çok büyük bir avantajı elinin tersiyle itti. Ben şampiyonluk yolunda Kocaeli Birlikspor’u daha avantajlı görüyorum. Zaten bu hafta oynanacak maçlarla hatlar daha da netlik kazanır. Kocaeli Birliksporlu futbolcu ve teknik heyetteki arkadaşlara Keçiörengücü karşısında başarılar diliyorum. Kocaeli Birlik’te hava çok güzel. Herkes kenetlenmiş. Bir şampiyonluk havası görülüyor.”dedi.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir