full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Güzel Futbol oynuyoruz

 

 

Manisaspor galibiyeti sonrası açıklamalarda bulunan Kocaeli Birlilkspor kulübü başkanı Fahrettin Kandemir, “Manisapor karşısında aldığımız galibiyetten çok, oynadığımız futbol beni çok mutlu etti.”dedi.

Manisaspor galibiyeti sonrası açıklamalarda bulunan Kocaeli Birlikspor kulübü başkanı Fahrettin Kandemir, “Zorlu Manisaspor karşısında galip geldiğimiz çok mutluyuz. Gerçekten maç öncesi karşılaşmanın zorlu geçeceğini biliyorduk. Nitekim maçın ilk on beş dakikasında Manisaspor daha baskılı oynayan takım görüntüsünü verdi. Ancak takımımız bununda üstesinden gelerek,  koordineli ataklar yaparak gol ve golleri ard arda buldu.

IMG_0649

Manisaspor karşısında aldığımız galibiyetten çok oynadığımız futboldan çok memnunum. Maçın hakkı normalde daha farklı olmalıydı. Çok net gol pozisyonlarını değerlendiremedik. Manisaspor’a birkaç pozisyonun dışında pozisyon dahi vermedik. Bu gerçekten çok önemli. Bu futbolumuzu her maçta oynarsak bizi durduracak takımın olduğunu düşünmüyorum. Şimdi üst üste üç zorlu deplasman çıkacağız. Bu maçları da atlatacağız. Futbolcularımız artık bir takım görüntüsünü veriyor.”dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir