full screen background image
Search
Pazar 17 Aralık 2017
  • :
  • :

Güzel Futbol oynuyoruz

 

 

Manisaspor galibiyeti sonrası açıklamalarda bulunan Kocaeli Birlilkspor kulübü başkanı Fahrettin Kandemir, “Manisapor karşısında aldığımız galibiyetten çok, oynadığımız futbol beni çok mutlu etti.”dedi.

Manisaspor galibiyeti sonrası açıklamalarda bulunan Kocaeli Birlikspor kulübü başkanı Fahrettin Kandemir, “Zorlu Manisaspor karşısında galip geldiğimiz çok mutluyuz. Gerçekten maç öncesi karşılaşmanın zorlu geçeceğini biliyorduk. Nitekim maçın ilk on beş dakikasında Manisaspor daha baskılı oynayan takım görüntüsünü verdi. Ancak takımımız bununda üstesinden gelerek,  koordineli ataklar yaparak gol ve golleri ard arda buldu.

IMG_0649

Manisaspor karşısında aldığımız galibiyetten çok oynadığımız futboldan çok memnunum. Maçın hakkı normalde daha farklı olmalıydı. Çok net gol pozisyonlarını değerlendiremedik. Manisaspor’a birkaç pozisyonun dışında pozisyon dahi vermedik. Bu gerçekten çok önemli. Bu futbolumuzu her maçta oynarsak bizi durduracak takımın olduğunu düşünmüyorum. Şimdi üst üste üç zorlu deplasman çıkacağız. Bu maçları da atlatacağız. Futbolcularımız artık bir takım görüntüsünü veriyor.”dedi.
1 Yorum “Güzel Futbol oynuyoruz

  1. ERCAN TEZCAN

    Başkan bey tebrikler. Teknik heyet seçiminiz. Onların da takıma doğru adamlar katmaları nedeniyle. Başarılı sonuçların devam edeceğini ümit ediyor ve diliyorum. Böyle devam ederse 2nci yarı İsmetpaşa’da oynama ihtimali var mı? Şahsen böyle olmasını isterim.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir