full screen background image
Search
Cumartesi 21 Eylül 2019
  • :
  • :

“Gözlemcinin notunu merak ediyorum”

Erhan Yılmaz: Gözlemci

notunu merak ediyorum

 

Futbolcularıyla gurur duyduğunu belirten kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Hakeme değinmiyorum. Bize golü yedirmek için her şeyi yaptı. Gözlemcinin hakeme vereceği notu merakla bekliyorum” dedi

Maçın ardından oyuncularımızı tebrik edip hakemin gözlemciden alacağı notu merak ettiğini söyleyen kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “İzmit’in, Körfez’in sahipsiz evlatları sizinle gurur duyuyorum. Siz herkesle mücadele ediyorsunuz. 4-5 olacak maç 1-1 bitti. Başaracaksınız. Bugünkü oyununuz ve mücadeleniz karşısında sizleri ayakta alkışlıyorum. Siz ‘bitti’ demeden bitmez. Hakemlere değinmiyorum ama bize golü yedirmek için her şeyi yaptı. Yazıktır.

ADALETLİ DAVRANIN

2000 doğumlu çocukları oynatıyoruz. Bu çocukların özgüvenini kırmayın. Türk futbolunun geleceği bu çocuklarımız. Eşit, adaletli tutum sergileyin. Gözlemcinin bu hakeme vereceği puanı merakla bekleyeceğim. İstenmeyen bir Kocaeli Birlikspor olabilir fakat Türk futbolunun geleceği olan gencecik çocuklar söz konusu. Burada paraya, hasede ve sisteme karşı emeğin, onurun mücadelesini veren bu çocukların alınlarından öpüyorum” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir