full screen background image
Search
Cuma 06 Aralık 2019
  • :
  • :

Gölbaşı, Taşdemir ve Karaloğlu öğrencilerle buluştu

Kocaeli Birlikspor idari menajeri Cengiz Karaloğlu, Teknik direktör İsmet Taşdemir, kaptan Turgay Gölbaşı, Özel Körfezim eğitim kurumlarında “profesyonel futbol  ” konulu panele katıldı.

panel06 toplu fotograf

İkinci yarı çalışmalarını Alparslan Türkeş tesislerinde yoğun bir şekilde sürdüren Kocaeli Birlikspor, hazırlıkların yanı sıra sosyal projelere de katılarak destek veriyor. Körfez ilçede bulunan özel Körfezim okuluna giden Kocaeli Birlikspor heyeti burada öğrencilere “profesyonel futbol” çalışma koşulları hakkında bilgi verdi.  Kocaeli Birlikspor idari menajeri Cengiz Karaloğlu, Teknik direktör İsmet Taşdemir, kaptan Turgay Gölbaşı’nın konuşmacı olarak katıldığı konferansta okul müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu, Beden Eğitimi öğretmeni Mesut Barak, Rehberlik öğretmeni Nihal Hayran’da hazır bulundu.

panel05ismet tasdemir plaket panel04 cengiz karaloglu plaket

Öğrenciler, teknik direktör İsmet Taşdemir ile kaptan Turgay Gölbaşı’na büyük ilgi gösterdi. Sık sık sorular soran öğrenciler, merak ettiği konuların cevabını Taşdemir, Karaloğlu ve Gölbaşı’ından aldı. Okul konferans salonundaki öğrencilerin sorularının ardından futbol topunu imzalayan Kocaeli Birlikspor heyeti, daha sonra öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

panel03 kaptan turgaya plaket panel02

panel07panel01
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir