full screen background image
Search
Pazartesi 25 Mart 2019
  • :
  • :

Gökhan Meral: Zemin, saha fark etmez

 

Zorlu Fatih Karagümrük deplasmanını 3 puanla geride bırakmak istediklerini belirten 41 numaralı formayı giyen oyuncumuz Gökhan Meral, “Orada bizim için zemin, saha fark etmez. Elimizden geleni yapacağız. Takım olarak mutluyuz ve bunu sahaya yansıtacağız” dedi

 

ZEMİN FARK ETMEYECEK

Geçen haftaki Fethiyespor galibiyetini ve cumartesi günü oynanacak Fatih Karagümrük karşılaşmasıyla ilgili görüşlerini paylaşan takımımızın başarılı oyuncularımızdan Gökhan Meral, “Geçen hafta iyi bir galibiyet aldık. İçerde mağlup olmuyoruz. Bunu alışkanlık haline getirdik. Deplasman talihsizliğimizi de kırmak istiyoruz. Fatih Karagümrük’ten de iyi sonuçla gelmek ve bunu taraftarımıza armağan etmek istiyoruz. Maçın suni çimde olması bizleri mutlaka etkileyecektir ama orada bizim için zemin, saha fark etmeyecek. Elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

TAKIM OLARAK MUTLUYUZ

Takımın artık oturduğunu kaydeden Gökhan Meral, “Takımdaki uyumu Fatih Karagümrük’te de sahaya yansıtacağız.  Allah izin verirse 3 puanla döneceğiz. Şuan her şey güzel gidiyor. Mutluyuz. Her haftaya bunu yansıtmak istiyoruz. Her hafta antrenmanlarımız eğlenceli geçsin istiyoruz. Kupa maçları da var. Yoğun tempo bizi bekliyor. Ancak bunu olumsuz manada yansıtmıyoruz. Her şey eğlenceli geçiyor” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir