full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Gençlerle 2.randevu bol gollü geçti: 5-2

Gençlerle 2.randevu
bol gollü geçti: 5-2
 
Kocaeli Birlikspor’umuzda A takım ile U-19 takımı arasında bu sezon ikinci kez hazırlık maçı yapıldı. Bol gollü karşılaşmada A takım 5-2 galip ayrıldı
 
GENÇLER MAÇ YAPTI
Sancaktepe Belediye Spor maçının hazırlıklarını son hızla sürdüren Kocaeli Birlikspor’umuzda bir yandan A takımda maç eksiği olan futbolcularımızın açığı kapatılıyor, bir yandan da U-19 takımımızın maç deneyimi arttırılıyor. A takımımızda son maçta uzun süre forma giyen oyuncularımız çift antrenman yaparken az süre oyunda kalan ve forma bulamayan oyuncularımız da hazırlık maçı yaptı.
İLK YARI 2-1 BİTTİ
A takımımız; Muhammed, Sergen, Kemal Kazan, Özgür, Emir, Batuhan Boyoğlu, Berat Aydın, Faruk, Yasin, Tayyip, Berke on biriyle sahaya çıkarken U-19 takımımız; Onurcan, Mustafa, Serdar, Abdullah, Alihan, Yunus Özkan, Ayberk, Emrullah, Taha, Batuhan ve Cüneyt ile oyuna başladı. Oldukça mücadeleci geçen ilk yarıda ilk gol penaltı vuruşuyla A takımdan geldi. (1-0). Batuhan ile öne geçen A takıma U-19’dan Taha karşılık verdi. (1-1) Ancak ilk yarıda skoru, ikinci kez fileleri havalandıran A takımdan Batuhan yazdı.(2-1).
EŞİTLİĞİ BERKE BOZDU
Maçın ikinci yarısı oyuncu değişiklikleriyle daha hızlı başladı. Karşılıklı gollerle kıyasıya geçen mücadelede Cüneyt attığı golle skorda dengeyi sağladı. Eşitliği bozan isimse A takımdan Berke oldu. Berke takımını bir kere daha öne geçirdi. Fiziki üstünlüğünü oyunun geri kalanında sahaya yansıtan A takım attığı 2 golle skoru tayin etti. Maç sonunda U-19 takımımızla A takım oyuncularımız birbirine sarılarak tebrik etti. Hazırlık maçını; kulüp başkanımız Erhan Yılmaz yönetim kurulu üyeleriyle birlikte izledi.
 
A TAKIM 5-2 U-19 TAKIMI
 
 
KADROLAR:
 
A TAKIM:
İLK 11: Muhammed (Batuhan Kürkan), Sergen, Kemal Kazan, Özgür (Yusuf Can), Emir, Batuhan Boyoğlu( Demirhan), Berat Aydın (Berat Demir), Faruk, Yasin, Tayyip, Berke.
 
U-19 TAKIMI:
İLK 11: Onurcan (Hüseyin), Mustafa (Samet), Serdar (Yusuf Köksal), Abdullah (Mehmet), Alihan (Kadir), Yunus Özkan, Ayberk (Yusuf Uzuner), Emrullah (Kemal), Taha, Batuhan, Cüneyt
 
GOLLER: Batuhan (dk.5 ve Dk.30), Berke (dk.65), Faruk(Dk.85), Kemal (Dk.90) (A Takım), Taha (dk.17), Cüneyt (dk.53) (U-19 Takımı)
 
 
 
 
 
 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir