full screen background image
Search
Perşembe 23 Mayıs 2019
  • :
  • :

Gazetecilerden Geçmiş Olsun Ziyareti

 

Karagümrük deplasmanında Karagümrükspor taraftarının saldırısına uğrayan Kocaeli Birliskporlu futbolculara Kocaeli Gazeteciler cemiyeti geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Keçiörengücü karşılaşmasının hazırlıklarına başlayan Kocaeli Birliskporlu futbolcuları idman sonunda ziyaret eden Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ile cemiyet yönetim kurlu üyesi Erol Kaçmaz, futbolculara geçmiş olsun dileğinde bulunarak baklava ikramında bulundu. Kulüp Başkanı Fahrettin Kandemdir, Teknik direktör İsmet Taşdemir ile futbolcuların yer aldığı ziyarette, konuşan gazeteciler cemiyeti başkanı Çetin Gürol, Kocaeli Birlikspor bu kentin takımıdır. Kentimizi takımının saldırıya uğraması bizleri üzmüştür. Kocaeli olarak kenetlenmemiz gereken bir gündür.Federasyon yetkililerin bu konuda harekete geçmesi gerekiyor. İstanbul’un göbeğinde futbolcularımıza sahanın ortasında bıçak çekiliyorsa söyleyecek söz bulmakta zorlanıyorum.”dedi.
Kulüp Başkanı Fahrettin Kandemir ise, “Ne kadar zorluklar atlattığımızı görüntüleri ve fotoğraflara baktığımız zaman daha iyi görüyoruz. Konuyu savcılığa ve TFF ye ilettik. Bunun arkasını bırakmayacağız. Bu saldırıyı yapanlar cezasız kalmayacaktır.Tabi bir kaç kendini bilmezin yaptığı bu hareketi Karagümrüskpor camiasının tamamına yansıtılması da doğru değil.”dedi.

gecmıs olsun01 gecmıs olsun02 gecmıs olsun03
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir