full screen background image
Search
Pazartesi 27 Mayıs 2019
  • :
  • :

Galibiyete odaklandık

Galibiyete odaklandık

Bugünkü çift kale maçla Bodrum Belediyesi Bodrumspor maçının provasını yapan Kocaeli Birlikspor’umuz ‘galibiyete’ odaklandı. Teknik direktörümüz Bülent Baturman, “Tek seçeneğimiz var; o da kazanmak” dedi

 

TEK ÇAREMİZ KAZANMAK

Devrenin son maçına ‘mutlak galibiyet’ parolasıyla hazırlanan Kocaeli Birlikspor’umuz bugün Alparslan Türkeş Stadı’nda tam sahada yaptığı çift kale maçla Bodrumspor karşılaşmasının genel provasını yaptı. Kıran kırana geçen çift kale maçın ardından hazırlıkları değerlendiren ve maçın önemine değinen teknik direktörümüz Bülent Baturman, “Pazar günü oynayacağımız Bodrum maçını kazanmaktan başka çare olmadığını biliyoruz. Bu maç özelinde antrenmanlarımız ve tüm çalışmalarımız kazanmak üzerine.

AYNI DİLİ KONUŞUYORUZ

Puan farkını yine 5’e indirebilirsek ikinci yarıdan önce bir aylık uzun çalışma süremize moralli gireceğiz. Oyuncularımız genç ve bu zamana kadar üst üste olumsuzluk yaşadılar. Kaybedilen bir maçtan sonra devre dışı kalma süreleri daha uzun olabiliyordu. Biz yeri geliyor arkadaş oluyor, yeri geliyor kızdığımızı belli ediyoruz. Gerçekleri ortaya koyuyor ve onlar açısından konuşuyoruz. Bu işten ekmek yemek için çok çalışmaktan başka yapacak bir şey olmadığını söylüyoruz. Bu süreci uyum içinde götürüyoruz” dedi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir