full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

“Fetih yolunda ilk adımımız…”

 

“Fetih yolunda ilk adımımız…”

 

Futbol Şube Sorumlusu Sami Durmuşoğlu’nu teknik ekip ve futbolcularla tanıştıran kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Benim başaracağımızdan zerre endişem yok. Hedefimiz bu ligde kalıcı olmak. Uzun ve zorlu bir yolumuz var. Fetih yolunda ilk adımımızı cumartesi günü atacağız” dedi

 

 

ZERRE ENDİŞEM YOK…

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz sporcuları ve teknik heyeti antrenmanda ziyaret etti, ligin ilk maçında başarılar diledi. Antrenmandan önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan başkanımız Yılmaz, “Yeni sezonda amatör, profesyonel diye ayırmadan tüm Kocaeli takımlarımıza başarılar diliyorum. Umarım herkes hedeflediğini, hayal ettiğini gerçekleştirir. Maçlar kağıt üzerine kazanılıp kaybedilmiyor. Bu ligde kalıcı olmamız gerekiyor. İnşallah bu çocuklar kendilerine giydirilen kaftanı herkesin yüzlerine vurur diye umut ediyorum. Benim onlara olan inancım, onları tanımam ve neler yapabileceklerini bilmem nedeniyle benim zerre kadar endişem yok.

GÜÇLÜ HİSSEDİYORUM

Gerçekçi olmak da gerekiyor tabi. Şartlar bizi buraya getirdi. Ben de aralarında 3-4 tane ağabey olsun isterdim. Ama şuan transfer yapamıyoruz. Artık 23 kişiyiz ve daha güçlüyüz. Dünkü toplantıda öyle güzel şeyler oldu ki onların sayesinde kendimi çok güçlü ve özgüvenli hissettim. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Kimsenin en ufak maddi beklentisi yok. Herkes ceplerinden vermeye razı, manevi haz için yanımızdalar.

ZORLU MAÇA GİDİYORUZ

Zorlu bir maça gidiyoruz. Play-Off kaçırmış, oynamış, iskeleti oluşmuş, maddi-manevi ilçenin desteğini arkasına almış ilçe takımı. Biz de ilçe takımıyız ama desteksizlik konusunu herkes biliyor. Bunu konuştukça sporseverleri rahatsız ediyorum, özür dilerim ama ben de susarsam kim dile getirecek. Ara ara sorunları hem kendi kulübüm için, hem de bu durumdaki tüm kulüpler için yine dile getireceğim. Bu çocukların hayallerine herkesin ortak olması gerekiyor.

UZUN BİR YOLUMUZ VAR

20 tane aslan yürekli ağabeylerimle, kardeşlerimle yola çıktım. 35 tane oyuncu, teknik ekip, personel ve 400 alt yapı oyuncularımızla fetih yoluna çıktık. Uzun ve meşakkatli bir yol. Cumartesi bu yola çıkıyoruz. Biz bunu başaracağız. Bu çocuklar başaracak” dedi. Ardından teknik heyet ve oyuncularla tek tek tokalaşan Yılmaz, yeni yönetiminde Futbol Şube Sorumlusu olan Sami Durmuşoğlu’nu takdim etti.

SPORCU FABRİKASI OLACAK

Sporla ilgili geçmişinden bahseden ve bundan sonra futbolcuların her anında yanlarında olacağını belirten Durmuşoğlu ise “Bundan sonra Erhan beyin yanındayım. Ben futbolu çok seviyorum. Amatör de oynadım, profesyonelde de bulundum. Bu takımı da seyrettim. Takım da çok yetenekli, önleri açık olan çocuklar var. İnşallah güzel şeyler olacak. Burasını sporcu fabrikası haline getirmek için çalışacağız.

İLK 10’DA TAMAMLARIZ

Futbol güzel iş. Biz de inşallah çocuklarla birlikte güzel bir yere geliriz. Transferi açarsak 3-4 ağabey koyduğumuzda takım ilk 6-7’de olacaktır. Koyamazsak da ilk 10’da ligi tamamlarlar. Düşer mi? Kesinlikle düşmez. Kıran kırana, ölümüne maç yaparlar. Hepsinin gözleri parlıyor. Biz de Kocaelispor’da başarılı olduğumuzda amatörden bu yaşlardaki çocukları almıştık. İnşallah başarılı olacağız” sözlerini kaydetti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir