full screen background image
Search
Salı 22 Ocak 2019
  • :
  • :

Federasyon yöneticileri kulübümüze konuk oldu

 

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve yönetimi, Kocaeli Birlikspor Kulübü Başkanı’mız Erhan Yılmaz’ı ziyaret etti, ardından antrenman öncesi takıma baklava ikram etti

 

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve yönetimi bugün Körfez Brunga Tesisleri’ne gelerek Kocaeli Birlik Spor Kulübü Başkanımız Erhan Yılmaz’a konuk oldu, ardından antrenman öncesinde takımı ve yeni teknik heyeti ziyaret ederek başarılar diledi. Baklavayla birlikte tesislere gelen federasyon başkanı sporcularla tek tek tokalaştı ve duygusal bir konuşma yaptı.

ARTIK GELECEĞİM…

Kulübün kurucu başkanı olduğunu belirterek söze başlayan Murat Aydın, “Takım ilk kurulduğunda başkanlığını yapıyordum. Görevi bıraktığım günden bu yana da hiç buraya gelmedim. Uzun zaman sonra ilk kez geliyorum. Şunu da ifade etmek istiyorum ki; bundan sonra iç saha maçlarınızda da, deplasman maçlarınızda da yanınızda olacağım. Aranızda benim olduğum dönemde birlikte çalıştığımız futbolcu kardeşlerim de var. Onları da görmekten mutlu oldum” dedi.

GÖNÜLDEN BAĞLIYIM

Takımın başarısını yürekten istediğini belirten federasyon başkanı Aydın, “Teknik direktörlük görevine gelen Türkiye’nin başarılı milli futbolcularından Fatih Akyel ve ekibini yürekten kutluyorum. Başarılı olmalarını temenni ediyorum. Ben bu kulübe gönülden bağlıyım. Sizlerden ayrılamam. Özellikle başkanlık görevine gelen Erhan Yılmaz kardeşimi kutluyorum. Bu takımın şampiyon olup 1.lige çıkmasını arzu ediyorum. Biz her zaman sizin yanında olacağız” ifadelerini kaydetti.

KALABALIK GELDİLER

Ziyaret programında Federasyon başkanı Murat Aydın’a yönetim kurulu üyeleri; Şaban Eraslan, Ertan Demirhan, Selçuk Baysal, Hakan Kalıntaş, Seyhan Küçükleroğlu, Mustafa Salman, Erhan Uzunhasan, Kemal Şekersoy, İshak Zengin, federasyon tesis müdürü Celal Güreşen,  Körfez Kulüpler ve Spor Adamları Birliği Başkanı Tarık Gürgen, Körfez amatör spor  kulüp yöneticileri; Rıza Pala, Kenan Ay, Önder Tokuç, Adnan Sözen, Ahmet Koçver ve Adem Partal eşlik etti.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

ikili

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

makamda

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir