full screen background image
Search
Salı 16 Temmuz 2019
  • :
  • :

Fatih ve Ahmet, Onur için ne dedi?

Fatih ve Ahmet
Onur için ne dedi?
 
İlk maçına çıkmasına rağmen soğukkanlılığı ve kurtardığı şutlarda “Helal Olsun” dedirten genç kalecimiz Onur Behiç Özalgan için deneyimli eldivenlerimiz Fatih Öztürk ve Ahmet Önal ne dedi?
 
Sezon boyunca önemli kurtarışlar yaparak takımımıza büyük katkı sağlayan, kimi zaman galibiyeti getiren, penaltı çıkaran ancak sakatlanınca kaleyi genç eldivenlerimizden Ahmet Önal’a devreden Fatih Öztürk, “Sezon başında da hocalarıma arkamda çok iyi kaleciler olduğunu söylemiştim. Fakat sakatlandığımda da takımı yalnız bıraktığım için üzülmüştüm. Lig maçlarında ve kupa maçlarında iki kalecimiz de üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdi.
 
RAHATTI, İYİ MAÇ ÇIKARDI
 
Ben çok mutluyum çünkü iki kalecimiz de görevlerini layıkıyla yapıyor. Play-Off’ta da onlara önemli ve zor görev düşüyor. Onur uzun zamandır oynamamasına rağmen rahatlığıyla ve kurtardığı şutlarla iyi maç çıkardı. İnşallah böyle devam eder. Yediği gollerde hatası yoktu. Her kaleci gol yiyebilir. Böylesi maçlarda oynamak zordur. İyi oynadı. Ayağına sağlık” dedi.
 
HARİKA KURTARIŞ YAPTI
 
Tecrübeli kalecimiz Fatih’in sakatlığından sonra kalemizde duvar ören diğer genç eldivenimiz Ahmet Önal ise “Onur kardeşim bugün gayet başarılı bir performans gösterdi. Çok kritik, harika kurtarışlar yaptı. Yediği gollerde de yapabileceği fazla bir şey yoktu. Güzel maç çıkardı. Önümüzde zorlu Erzurum maçı var. Ona konsantre olmuş durumdayız. İnşallah o maçı da geçip 1.lig yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz. Son maç olmasına karşın oyuncuların zaman zaman yolundan düştüğü oldu ama Onur hep oyundaydı. Uzun zamandır maç oynamamasının eksikliğini hiç göremedik” diye konuştu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir