full screen background image
Search
Cuma 23 Ağustos 2019
  • :
  • :

Fatih Akyel: Sonuca gidemedik

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

İstanbul deplasmanından puan çıkaramayan takımımızın teknik patronu Fatih Akyel, “İstediğimiz oyunu oynayamadık. Net gol pozisyonları bulduk fakat sonuca gidemedik” dedi

ÇOK İYİ DEĞİLDİK
Anadolu Üsküdar 1908 Spor deplasmanından puansız dönen Kocaeli Birlikspor’umuzun teknik patronu Fatih Akyel, “Rakibin çok pozisyonu yoktu. Attıkları golde de çok net pozisyon yoktu. Bizim de kaçırdığımız pozisyonlar vardı. 3-4 tane gol pozisyonunu değerlendiremedik. Olmadı, atamadık. Bugün mağlup olduk. Oyun olarak da bugün çok iyi oynamadık. İstediğimiz gibi oyun ortaya koyamadık. Buna rağmen deplasmanda 3-4 net gol kaçırdık. Deplasmanda kazanmak için bunları atacaksın. Yenildik, üzgünüz. Önümüzdeki hafta daha dikkatli olacağız. Kazanmak istedik. Kazanamadık. Önümüzde zor bir Keçiörengücü maçı var. Ona odaklanacağız” dedi.
MORAL BOZULDU
Oyuna iyi konsantre olduklarını belirten teknik patronumuz, “İlk 10-15 dakika oyunumuzu oturtamadık ama sonrasında kendi oyun sistemimizi sahaya yansıttık. Sonuca yansıtamadık. Atabilseydik farklı olurdu. Rakip de net gol pozisyonu bulmadan gol atınca oyuncularımızın morali bozuldu. Biz yatmalarına, kalkmalarına, zaman geçirmelerine bir şey demiyoruz. Bunlar futbolda olan şeyler. Ama kulübenin arkasına adam koymuşlar küfür ettiriyorlar, yaka kartlı adamlar oyuncularımıza aleni küfür ediyor. Türk futbolunun durumu ortada. Görevliler, yöneticiler rahatlıkla oyuncuya küfür edebiliyor. Bu sorunu nasıl düzelteceğiz! Türk futbolunu böyle mi geliştireceğiz? Yukarıdakiler inşallah tüm bunları görür ve düzeltir” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir