full screen background image
Search
Salı 16 Temmuz 2019
  • :
  • :

Fatih Akyel: İstediğimizi alamadık

Ofspor’u yenenin bize geldiğini ve bir puana oynadığını belirten teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Oyun çok durdu. Bizi oyundan soğuttular. Net pozisyonlarımız var fakat bugün rakibimiz de kazanabilirdi. İstediğimizi alamadık” dedi

FATİH AKYEL

Evimizde oynadığımız Fatih Karagümrük maçının beraberlikle bitmesinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktörümüz Fatih Akyel ilk yarı için, “İstediğimiz oyunu oynayamadık. Rakip bizi oyundan çok soğuttu. Oyun çok durdu. Kendilerini çok yere bırakıp oyunu soğuttular. 2-3 tane net gol pozisyonumuz var. Ama rakibinde 2-3 tane net pozisyonu var. Kontra ataktan bizi yakaladılar. Bugün onlar da kazanabilirdi. İlk yarı istediğimiz oyunu oynayamadık” dedi.

2.YARI DAHA İYİYDİK

İkinci yarı daha iyi oyun ortaya koyduklarını belirten teknik patronumuz, “İkinci yarı daha derli toplu oynadık. Yine de istediğimizi alamadık. Yenmek çok önemliydi. Ama yenemediğiniz zaman 1 puan almak da önemli. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Önümüzde Buca maçı var. İnşallah en iyi şekilde hazırlanacağız ve galip gelmek için her şeyi yapacağız” şeklinde konuştu.

OF’U YENEN GELİYOR

Geçmiş maçlarda daha fazla pozisyona girdiğimizi ancak bu hafta neden az pozisyon ürettiğimizin sorulması üzerine ise Fatih Akyel, “Bu hafta az pozisyon bulduğumuz doğru. Nedeni; rakibin defansta fizikli oyuncuları vardı ve 5-6 oyuncu defanstan hiç çıkmadı. Bizim şanssızlığımız; Ofspor’u yenen bize geliyor. Oradan 3 puan alan bizden 1 puan almaya oynuyor. Evet az pozisyona girdik. Çok üretken olamadık. Ama önümüze bakacağız. Rakiplerin kazanması bizim için iyi olmadı. Fakat rakiplerimizle de oynayacağız. Yolumuz uzun” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir