full screen background image
Search
Cumartesi 21 Eylül 2019
  • :
  • :

Fatih Akyel: Gençlerimizi beğendik

“Gençlerimizi beğendik

üstüne koymaları lazım”

 

Ligi 56 puanla 4.sırada tamamlayan Kocaeli Birlikspor’umuzun başarılı teknik direktörü Fatih Akyel, “Gençlerin performansını beğendik. Ama üstüne daha koymaları lazım. Gelecekleri var” dedi

Genç ağırlıklı kadroyu sahaya süren ve maçlarda fazla forma şansı bulamayan oyuncularımıza fırsat tanıyan teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Her ne kadar formalite gibi görünse de resmi bir puan maçıydı. Bugün genç oyuncularımıza ağırlık verdik. Hepsi oynama fırsatı bulsun istedik. Güzel bir maç oldu, iyi mücadele ettiler. Gençlerin performansını beğendik ama daha üstüne koymaları lazım. Bu ligde bu kadarı yetmez. Onlar da fırsat bulabildikleri kadar oynadılar. Ama ligin akışında fazla fırsat bulamadılar. İnşallah daha iyi olacaklar. Gelecekleri var. Takıma katkıları olacaktır. Kazandığımız için mutluyuz” dedi.

56 PUANLA BİTİRDİK

Ligin artık tamamlandığını ve iyi bir puanla bitirdiğimizin altını çizen teknik patronumuz Fatih Akyel, “Ligi galibiyetle tamamladık ve 56 puanla bitirdik. 56 puan bu liglerde az puan değil. Önümüzde Play-Off maçları var. Artık ona bakacağız. Biz Erzurum ile oynayacağımızı zaten biliyorduk. Kendi hazırlıklarımıza ona göre başladık. Nitekim de Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynuyoruz. Önümüzde 4 günümüz var. Herkes gibi biz de hazırlıklarımızı en iyi şekilde yapacağız. Biz hazırız. Bazı oyuncularımızı da dinlendirdik. Ufak tefek detaylarımız var. Yarın da antrenmana başlayacağız” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir