full screen background image
Search
Çarşamba 20 Şubat 2019
  • :
  • :

Fatih Akyel: Devreyi iyi kapattık

Oyuncuların zorlu maratonda çok iyi mücadele sergilediğini belirtip hepsine emekleri için teşekkür eden teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Devreyi liderin 1 puan gerisinde bitirdik. Bu farkı da ikinci devre kapatırız” dedi

 

Teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Bugün maçın çok zor geçeceğiniz biliyorduk. Ona göre hazırlandık. Rakip 3 haftada 2 beraberlik, 1 galibiyet aldı. Alt sıralara oynuyor ama 3 haftadır çıkıştaydı. Burada da en az 1 puana oynayacaklarını biliyorduk. Bizim için ligin en zor maçlarından birini yaşadık. Rakibe gol pozisyonu vermedik ama duran toplarda uzun olmaları bizi zorladı. Golü de duran toptan attılar. Ama biz kazanmasını bildik. İlk devrenin son maçında kendi sahamızda galip gelmek bizi mutlu etti. Puan kaybetsek çok üzülürdük. Lider olmak isterdik ama ligi 1 puan geride kapattık, çok iyi bir yerdeyiz. İkinci yarı bu farkı da kapatıp yolumuza devam edeceğiz” dedi.

TRANSFER KONUSUNDA…

Transfere ilişkin soruları da yanıtlayan teknik patronumuz Fatih Akyel, “Öncelikle kendi takımımızdan bir şeyler çıkarmak istiyoruz Transfer tahtamız açılırsa destek amacıyla iyi oyuncular almak istiyoruz. Desteğe ihtiyacımız yok mu? Var. Ama olursa takviye isteriz. Transfer açılmazsa kendi oyuncularımızla yolumuza devam edeceğiz”” şeklinde konuştu.

OYUNCULARA TEŞEKKÜR

Devre arası kampına da değinen Akyel, “Takıma 5 günlük izin verdik. İyi dinlenmelerini istedik. Oyuncularımızı geldiğimizden beri çok yorduk. Çok zorlu maçlar da oynadık. Hepsine teşekkür ediyorum. İnanılmaz mücadele verdiler. İçerde ve dışarda zor maçlar kazandık. Kampımız Antalya’da. Hazırlık maçlarımız da olacak. Görmediğimiz oyuncularımızı hazırlayacağız, onlara orada şans vereceğiz. Kaza, bela, sakatlık görmeden inşallah en iyi şekilde ikinci devreye hazırlanacağız” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir