full screen background image
Search
Perşembe 23 Mayıs 2019
  • :
  • :

Fatih Akyel: Çıkıp kendi oyunumuzu oynayacağız

Ligin son maçında gençleri sahaya sürmeyi düşünen teknik direktörümüz Fatih Akyel play-off maçıyla ilgili “Büyük ihtimalle Erzurum ile oynayacağız. Çıkıp kendi oyunumuzu en iyi şekilde oynayıp turu geçmek istiyoruz” dedi

Kocaeli Birlikspor’umuz Spor Toto 2.Lig’in 34.haftasında cumartesi günü Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda Büyükçekmece Tepecik Spor’a konuk olacak. Dün hazırlıklara başlayan takımımız bugün tam kadro çalıştı. Isınmanın ardından streching yapan ve 5’e 2 çalışan Kırmızı-Beyazlılar’ımız antrenmanın son bölümünde 3 ayrı gruba ayrıldı ve dar alanda lig usulü yüksek tempolu maç yaptı.  Cumartesi günü gençlere şans vermeyi düşünen teknik direktörümüz Fatih Akyel rakip Büyükçekmece Tepecikspor’a karşı kazanmaya oynayacağımızı söyledi.

GENÇLERE ŞANS VERECEK

Teknik patronumuz Fatih Akyel, “Rakibimizin düşüşü kesinleşti. Biz de Play-Off’u garantiledik. Cumartesi günü genç oyuncularımızı ve uzun süre maç yapmayan oyuncularımızı kullanacağız. Kadroda çok ciddi değişiklikler yapacağız. Ama her ne kadar iddialı bir maç gibi görünmese de biz hesap kitap yapmayacak ve kazanmaya oynayacağız. Çünkü kazanmaya alışmış bir takımız” diye konuştu. Play-Off ile ilgili de “Büyük ihtimal Erzurum ile 2 ayaklı maç yapacağız. İlk maç burada olacak ve çıkıp en iyi şekilde kendi futbolumuzu oynayacağız. Turu geçen taraf olmak istiyoruz” dedi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir