full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Fatih Akyel: Rakibi bilerek oynadık

Konya Anadolu Selçukspor karşısında zorlanmadan 3 puanı alan Kocaeli Birlikspor’umuzun başarılı teknik patronu Fatih Akyel, “Rakibimizi analiz ederek geldik. Bugün de rakibimize göre oyun ortaya koyup kazanmasını bildik” dedi

RAKİBİ BİLEREK OYNADIK
Konya’dan da 3 puan çıkaran Kocaeli Birlikspor’umuzun başarılı teknik direktörü Fatih Akyel, “Bugünkü galibiyet bizim için çok önemliydi. Geçen hafta zorlu maçta lideri yendikten sonra buraya gelmek ve galibiyet almak çok önem arz ediyor. Bugün buraya gelmeden önce rakibimizin oyun taktiğini analiz etmiştik. Bugün de ona göre oynadık. Amed maçındaki futbolu oynamadık ama kazanmasını bildik. Kaçırdığımız pozisyonlarımız var. Ama önemli olan kazanmak. Kazandık, mutluyuz” dedi.
KAZANMAK ÇOK GÜZEL
Kaçan net gol pozisyonları olduğunu ancak futbolda bunların normal olduğunu belirten Akyel, “Rakibimizin de, bizim de direkten dönen toplarımız var. Futbolda bunlar olabiliyor. Kazanmak güzel. Yolumuz devam ediyoruz” yorumunda bulundu.
OYUNCULARIM ÖZVERİLİ
Oyuncu değişiklikleri ve oyuna sonradan giren oyuncuların performanslarını da değerlendiren Akyel, “Geldiğimizden beri girenin ve çıkanın çok önemli olduğunu söylüyoruz. Yedek oyuncuların hatta kadroda olmayan oyuncuların çok önemli olduğunu, sonraki maçlarda oynayabileceklerini belirttik. Oyuncularım çok özveriyle oynuyorlar. Hepsi kazanmak istiyor. Biz bir aile olduk. O nedenle oyuna sonradan giren oyuncularımız çıkanı aratmıyor” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir