full screen background image
Search
Çarşamba 20 Şubat 2019
  • :
  • :

Fatih Akyel: 4-0 da bitebilirdi

Özellikle ilk yarının yarısından sonra etkili futbol ortaya koyduklarını belirten Fatih Akyel, “Kazanma baskısı altında başladık. Toparlandık, kazandık. 4-0 da bitebilirdi” dedi

ÇOK GOL KAÇIRDIK
Oyundan ve sonuçtan memnuniyet duyan teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Bugün maça çok iyi başlayamadık. Kendi sahamızda olmanın verdiği kazanma baskısı vardı. Geçen hafta deplasmandan galip geldiğimiz için burada kazanmak da önemliydi. Eksik oyuncularımız da vardı. Ama maçın 25-30.dakikasından sonra toparlandık ve istediğimizi yapmaya başladık. Özellikle 2.yarı daha iyi futbol oynadık. Çok gol kaçırdık. Bugün maç 1-0 bitti ama 3-0,4-0 kazanabilirdik. Çok kaçırdık. Rakibe de çok ciddi manada gol pozisyonu vermedik. 3 puanı kazandık. Mutluyuz” dedi.
OYNAMAK İSTEDİLER
Nazilli Belediyespor’un da istekli olduğunu belirten teknik patronumuz Fatih Akyel, “Rakip de oynamak istedi. Oynayan taraf olmak istedi. İyi ve ciddi oyuncuları olan bir rakipti. Bizim beğendiğimiz oyuncuları da var. İyi bir takımlar ama biz de iyi takımız. 3 haftadır kazanıyoruz. Haftaya İstanbulspor maçı var. Zor bir maç olacak. Bu maç bizim için bitti. Önümüzdeki maça bakacağız” şeklinde konuştu.
ÇOK BASİT KARTLARDI
Maçta hakemin sarı kart çıkarmada çok cömert davranmasıyla ilgili soruya ise Akyel, “Hakem çok basit kartlar verdi. Oyunun genelinde çok kötü değildi ama zaman zaman yan hakemle uyumsuzluk yaşadılar. Bizde önümüzdeki hafta Turgay cezalı duruma düştü” yanıtını verdi.
UĞUR’UN DURUMU İYİ
Maçın 10.dakikasında girdiği pozisyonda sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Uğur Daşdemir ile ilgili son durumu da paylaşan Akyel, “Uğur’un gözüne top geldiği için, o anlık görme kaybı oldu. Hastanede bir süre müşahede altında tutuldu. Kendine gelmiş. Şimdi durumu daha iyi” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir