full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

Fatih Akyel: 3 puan almayı bildik

Çok iyi oyun ortaya koymadıklarını ancak önemli olanın galibiyet olduğunu belirten teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Zorlu ve mücadeleci maçtı. Aman aman oynamadık ama 3 puanı almayı bildik” dedi

 

Sivas Belediyespor maçının çok zor geçtiğini ve bunda maç ve yol yorgunluğunun önemli rolü olduğunu belirten teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Bugün bizim için çok zor bir maç geçti. Hafta içi kupa maçı oynadık. Oyuncularımızda hem yol, hem maç yorgunluğu vardı. Bu oyunumuza da yansıdı. Rakibimiz ise kupa maçı oynamadı, dinlenmiş geldi. Bu onlar için avantajdı. İyi bir rakiple oynadık. Ligin en diri ekiplerinden biri” dedi.

ÖNEMLİ OLAN KAZANMAK

Önemli olanın kazanmak olduğunun altını çizen teknik patronumuz Akyel, “Maça iyi motive olduk. Çok aman aman futbol oynamadığımızı açık yüreklilikle söyleyebilirim. Ama önemli olan kazanmak, galip gelmekti. Bu 3 puan bizim için değerliydi. Çok zor oldu, mücadeleci geçti. Önemli olan 3 puandı, kazandık” şeklinde konuştu. Akyel, Sivas Belediyespor’un da genç ve koşan bir takım olduğunu ve tebrik etmek gerektiğini sözlerine ekledi.

EMİN ADIMLA İLERLİYORUZ

Ligde 3 maçlık yoğun trafiğine yeniden girdikleri hatırlatılan Fatih Akyel, “Bu periyodu en iyi şekilde atlatmaya çalışıyoruz. Geldiğimiz günden beri yoğun bir maç trafiğimiz var. Allah’a şükürler olsun Ofspor maçını ve bu maçı almayı bildik. Büyükşehir Belediye Erzurum gibi bir takımdan da 1 puan aldık. Yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir