full screen background image
Search
Cumartesi 17 Ağustos 2019
  • :
  • :

Esnaf Kefalet’ten takımımıza destek yemeği

Esnaf Kefalet’ten

destek yemeği

 

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir takımımızı Kapanönü’nde bulunan Kebapçı Memduh’ta ağırlayarak “Yalnız değilsiniz. Desteğimiz sizinle” mesajı verdi

 

Sınırlı Sorumlu Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir kulübümüze olan desteğini göstermek ve Eyüpspor maçı öncesinde oyuncularımıza moral vermek için Kocaeli Birlikspor’umuzu Kapanönü’nde bulunan Kebapçı Memduh’ta ağırladı.  Yemeğe; kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, yönetim kurulu üyelerimizden Orhan Güzel , Futbol Şube Sorumlumuz Sami Durmuşoğlu, teknik ekibimiz, futbolcularımız ve kulüp çalışanlarımız katıldı.

GÜLERYÜZLÜ AĞIRLAMA

Kapanönü esnafının güleryüzü ve sıcak ilgisiyle karşılanan takımımız yalnız olmadıklarını ve artık şehirden destek görmeye başlamalarından dolayı büyük memnuniyet yaşadı. Takımımızı yemekte ağırlayan kooperatif başkanı Faruk Demir, “Kocaeli Birlikspor kentimizin bir kulübü ve çocukların hepsi kentimizin çocukları olduğu için onlara moral olsun anlamında yemek düzenledim. Bu çocukların başarılı olacaklarına inanıyorum. Herkesin de sahip çıkmasını istiyorum. Ben her zaman yanlarında olacağım. İnşallah Eyüpspor maçından da puan veya punlarla dönecekler” dedi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir