full screen background image
Search
Perşembe 14 Kasım 2019
  • :
  • :

Eski takım arkadaşlarından İNCE hareket

 

erhan yılmaz ve eski arkadaşları

Derince Birlikspor’da birlikte top oynadığı arkadaşları kulüp başkanımız Erhan Yılmaz’a destek ziyaretinde bulundu. Takım arkadaşları “Kardeşlerin olarak yanındayız. Yalnız değilsin” diyerek başkanımızı cesaretinden ve başarısından dolayı tebrik etti

 

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz’a eski takım arkadaşlarından destek geldi. Derince Birlikspor’da top oynadığı dönemlerden takım arkadaşları olan İlhan Demireki, Ramazan Yalçın, Bayram Çelik ve İhsan Sayar kulüp binamıza gelerek başkanımız Erhan Yılmaz’ı tebrik etti, ardından ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Bir süre eski günleri yad eden eski arkadaşlar koyu sohbete tutuldu.

CESARET İSTEYEN KARAR

Eski takım arkadaşları başkanımız Yılmaz’a “Futbolun içinden geldin. Derince’de birlikte oynadık. Efsanemiz Kocaelispor’da da oynadın. Kocaeli Birlikspor’da da başarılı performans gösterdin. Derken radikal bir kararla kulübü satın aldın. Bu kesinlikle cesaret isteyen bir adım. Kulüp yönetmek kolay iş değil. Bu işe girdiğin için tebrik ediyoruz. Ayrıca öyle böyle gitmiyorsun. Takım son derece iyi oynuyor ve başarılı sonuçlar alıyor.

HERKES SİZİ KONUŞUYOR

Kulübün faaliyetlerini gazetelerden, televizyonlardan takip ediyoruz. Çevremizden de duyuyoruz. İlçede herkes kulübün cep telefonu uygulamasını konuşuyor. Çok iyi düşünmüşsünüz. Bu başarıların tesadüf olmadığını biliyoruz. Destek konusunda yalnız bırakıldığının da farkındayız. Sahipsiz olmadığını, yalnız olmadığını hissettirmek için geldik.  Kardeşlerin, dostların olarak senin yanındayız. Daha başarılı olacağına inanıyoruz” dediler.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir