full screen background image
Search
Salı 22 Ocak 2019
  • :
  • :

Maç gelirini Kocaelispor’a bağışladı

 

Erhan Yılmaz’dan

Kocaelispor’a destek

Bu hafta sonu oynayacakları BB Erzurumspor maçının gelirini Kocaelispor’a bağışlayacağını belirten Erhan Yılmaz, “Önerim de var; Bu kentte 200 bin Erzurumlu var. İsmetpaşa’da oynayalım ve 17 bin biletli seyirci toplayalım. Ciddi destek gelecektir” dedi

 

 

Dün kulübün resmi internet sitesinden ve sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla “Kocaelispor Yalnız Değildir, Yanındayız” mesajı veren Kocaeli Birlikspor Kulübü Başkanımız Erhan Yılmaz cumartesi günü saat 15.00’te Körfez Alparslan Türkeş Stadı’nda oynanacak olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının gelirlerini Kocaelispor’a bağışlayacağını duyurdu. Kocaelispor’u Türkiye’nin 5. Büyük takımı olarak nitelendiren Yılmaz şu ifadelerle paylaşımda bulundu:

Bu hafta oynanacak Kocaeli Birlikspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor maç gelirlerini, maddi imkansızlıklar içinde bulunan, Türkiye’de spor camiasında beni Erhan YILMAZ yapan, Türkiye’nin 5. Büyük takımı KOCAELİSPORUMUZA bağışlayacağım.

Hayatımda hiçbir zaman “vefa” bir semt adı olarak kalmamıştır. Beni tanıyanlar iyi bilir. Bu kentte Kocaelispor’umuz için nerde bir yardım kampanyası kurulduysa hiçbir menfaat gütmeden şahsım ve arkadaşlarım en önlerde koştuk.

Temsil ettiğim kurumumuzun kentte hiçbir zaman öncülük rolünü üstlenmesi söz konusu değildir. Bilakis tüm kurumlarla kardeşçe, dostça ilişkiler içinde olmak, hiçbir husumet gütmeksizin kent ve ülke futboluna en iyi hizmeti sunmaktan başka hiçbir amaç ve gayesi bulunmamaktadır. Bunu yapacağımız hamle ve örnek iş ve vizyonumuzla inşallah tüm Türkiye’ye kanıtlayacağız.

Kocaelispor’umuzun değerli başkanı Bahri Yavuz ve yönetim kurulunu, futbolun çekirdeğinden gelen kardeşiniz olarak Körfez ilçesinin takımı Kocaeli Birlikspor ve Büyükşehir Belediye-Erzurumspor arasında bu cumartesi oynanacak olan maçımıza tüm halkımızla beraber izlemeye, Alparslan Türkeş Stadı’na davet ediyorum. Akabinde pazar günü de Kocaelispor’umuzun maçına hep beraber gidip “hep destek, tam destek” olmaya davet ediyorum.

Dipnot düşeyim; tamamen samimi duygular ve yeşil siyaha olan sevgimden dolayı şöyle bir öneride de bulunabilirim; cumartesi oynanacak BB Erzurumspor maçımızı İsmetpaşa Stadyumu’na alarak 17000 bin biletli seyirciyi toplayabiliriz. Gerekirse kendi evimizde deplasmanda yaşamaya razıyız. Bu kentte yaklaşık 200 bin Erzurumlu yaşamaktadır. Belirleyeceğimiz bilet fiyatları ile Kocaelispor’umuza ciddi manada destek geleceğini düşünüyorum. Şimdi GERÇEK! manada BİRLİK olma zamanı.

Kamuoyuna saygılarımla arz ederim…

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir