full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Ertekin ve Talebeleri Antalya’da Buluştu

01
Teknik direktör İsmail Ertekin Antalya’daki devre arası kampında,Kocaeli Birlikspor’lu futbolcularla bir araya gelerek, ilk idmanını gerçekleştirdi.
06
Kemal Kılıç ile yollarını ayıran Kocaeli Birlikspor, devre arası kampı öncesi geçtiğimiz hafta tecrübeli teknik adam İsmail Ertekin ile 1,5 yıllığına anlaşmıştı. 15 günlük kampı Antalya Belek’teki Limark Arcadia otelde geçirecek olan Kocaeli Birlikspor, ilk idmanını çiçeği burnunun da ki teknik adam İsmail Ertekin ile yaptı.
11
Otelin futbol sahalarında sabah ve akşam olmak üzere çift idman gerçekleştiren kırmızı beyazlılar, temposuz çalışma gerçekleştirdi.
09
Kısa pas çalışması öncesi futbolcularla uzun bir görüşme yapan teknik adam Ertekin, futbolcularla tanıştı.İdmanda futbolcuların istekli ve arzulu olması teknik heyeti sevindirdi.Kırmızı beyazlıların, 29 Aralık tarihinde muhtemelen Konya Selçukluspor ile hazırlık maçı yapması planlanıyor.  Teknik direktör İsmail Ertekin, ilk idman sonrası yaptığı açıklamada futbolcuların hırslı ve arzulu olması beni ve teknik heyetimi oldukça sevindirdi.Bu takımdan umutlu olduğumuz için buraya geldik. Futbolcularımız, bu ligin üstünde.  Hedefimize de ulaşacağız.”dedi.
10Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir