full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Erhan Yılmaz: Yanımızda olun!

Yeniden doğduklarını belirten Kocaeli Birlik Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yılmaz yarınki maç için çağrıda bulundu, “Kentin dinamiklerini, kulübe bu zamana kadar emek verenleri ve tüm futbolseverlerimizi tribüne davet ediyoruz” dedi

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Geçen hafta startı verilen Spor Toto 2. Ligi Beyaz Grup’ta ikinci hafta maçları yarın oynanacak. Sahamızda Anadolu Üsküdar’ı ağırlayacak olan kırmızı-beyazlı ekibimiz hazırlıklarını tamamladı. 3 puana odaklanan Kocaeli Birlikspor ‘mutlak galibiyet’ parolasıyla sahaya çıkacak. Tedavisi süren Fatih Kıran ve kırmızı kart cezalısı Onur Garip’in ter dökemeyeceği karşılaşma öncesi takımın moralli olduğu gözlendi. Ayrıca Kocaeli Birlik Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yılmaz da takıma olan güvenini yineledi, tüm futbolseverlere çağrıda bulundu.

TEK EKSİĞİMİZ VAR

Kulübün başarıya odaklandığının altını çizerek yarınki maçla ilgili açıklamalarda bulunan Kocaeli Birlik Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yılmaz yeşil sahalarda centilmenliğe dikkatleri çekti. Futbolun en önemli unsurları arasında yer alan taraftar olgusuna değinen Yılmaz, “Kocaeli Birlikspor olarak bu sezon oldukça kaliteli ve uyumlu takım oluşturduk. Lig başladı ve bu dakikadan sonra ihtiyacımız olan yegane şey tribünlerden gelecek olan destek” dedi.

YANIMIZDA İSTİYORUZ

Tribüne sırtını dönen sporseverlerin kırgınlığını ve kızgınlığını bir kenara bırakarak takıma inanmasını isteyen Erhan Yılmaz, “Maçlarımıza gelin” diyerek birlik ve beraberlik çağrısında da bulundu. Yılmaz, “Futbol söz konusu olduğunda Kocaeli ve Körfez her zaman örnek gösterilen, takımlarını en zor durumda bile yalnız bırakmayan ve inancıyla ateşleyen sporseverlerle ön plana çıkar. Bunun bilinciyle sporseverlerimizi yarınki maçta tribünde görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

YENİDEN DOĞUYORUZ

Ayrıca kulübe bu zamana kadar emek veren kulübün eski başkanlarını, yöneticilerini, maddi/manevi tüm destekçilerini de kentin dinamikleriyle birlikte statta görmeyi ve desteklerini arkalarında hissetmek istediklerini vurgulayan Yılmaz, “Bu şehrin içinden çıkmış ve özüne dönüş yolculuğuna başlamış bir kulüp olarak yeniden doğuyoruz. Yarın tüm futbol severlerimizi Alparslan Türkeş Stadı’na davet ediyorum” sözlerini kaydetti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir