full screen background image
Search
Çarşamba 20 Şubat 2019
  • :
  • :

Erhan Yılmaz: Sanki Real Madrid’iz

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Rakiplerimiz bize bilenmiş. Bizi yenince sanki Real Madrid’i yenmiş gibi seviniyorlar. Bu maçta bizi rakibimiz değil, kendimiz yendik ” dedi

 

Üst sıradaki rakiplerin puan kaybettiği haftada İstanbulspor karşısında etkili ve keyif veren bir oyun sergileyen ancak sonuca ulaşamayan Kocaeli Birlikspor’umuz liderliği ertelemek zorunda kaldı. Bahçelievler İl Özel İdare Stadı’nda İstanbulspor A.Ş.’ye konuk olan temsilcimiz deplasmandan puansız döndü.  Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz maç sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Maça çok iyi hazırlanan oyuncularımızı ve teknik ekibimizi tebrik eden Yılmaz, “Önümüzde çok önemli bir fırsat vardı ama değerlendiremedik” dedi.

KENDİMİZE YENİLDİK

Takımın performansını çok beğenen başkanımız Erhan Yılmaz, “Çocukların emeklerine olumsuz hiçbir şey diyemem. İnanılmaz derecede belki de sezonun en iyi futbolunu oynadılar. Hep söylüyorum; bizi bizden başka kimse yenemez. Biz kendi kendimizi yendik. Daha önce mağlup olduğumuz maçlarda olduğu gibi bu maçta da böyle oldu. Kendi kendimizi yendik. Burada olan taraflı, tarafsız herkes Kocaeli Birlikspor’un şampiyonluk havasına girdiğini, iyi takım oluğunu, inanılmaz derecede iyi oynadığını ve keyif verdiğini söylüyor. Gel de bunu izlemeyene anlat. Futbol sonuca endeksli bir şey” şeklinde konuştu.

SANKİ REAL MADRİD’İZ!

Rakiplerin Kocaeli Birlikspor’umuzu Real Madrid gibi gördüklerini belirten kulüp başkanımız Erhan Yılmaz,İlk yarının bitmesine bir hafta kaldı. O maçı kazanıp ikinci devreye hazırlanıp şampiyonluk yolumuza devam edeceğiz. İyi futbol oynadık. Kaliteli futbol oynadık.  Çok zevkli futbol oynadık. Futbolun içinde olan şeyler. Herkesi yenemezsiniz. Bizi yenen takımlar sanki Real Madrid’i yenmiş gibi seviniyorlar. Bizim açımızdan bu gururlanılacak bir durum. Demek ki o kadar iyi oynuyoruz ki bizi yenmek rakiplerimiz için bu kadar büyük sevinç kaynağı oluyor. Herkes bize karşı inanılmaz derecede bilenmiş” dedi.

BUGÜNKÜ İSTANBULSPOR!

İstanbulspor’un oyununu beğenmediğini belirten ve şampiyonluk yarışındaki bir takımın oyun anlayışının kale önüne etten duvar olmaktan ibaret olmaması gerektiğini vurgulayan Yılmaz, “Eğer bugün sahadaki İstanbulspor şampiyonluğa oynayacaksa biz hiç şampiyonluğa oynamayalım. Biz hiç şampiyonluğa oynuyoruz diye takım kurmayalım. Emeklerine haksızlık etmeyelim. Sonuçta lider bir takım var. Ama bugünkü izlediğim İstanbulspor; 11 kişi artı sonradan girenler Kocaeli Birlikspor karşısına etten duvar örmek kaydıyla hazırlanmışlar” yorumunda bulundu.

HAKEM İYİ YÖNETTİ

“Hakem bugün çok iyi maç yönetti. Gelecek vaat eden bir hakemmiş. Bugün çok güzel maç yönetti” sözleriyle hakemi de değerlendiren Erhan Yılmaz, “Hocalarımıza ve arkadaşlarımıza bu haftaya çok iyi hazırlandıkları için teşekkür ediyorum.  Bizim olduğumuz yerde, Kocaeli Birlikspor’un olduğu her yerde mutlaka başarı olacaktır. Hepsinin yüreğine sağlık” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir