full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Erhan Yılmaz: Sadece tökezledik

Kulüp Başkanımız Erhan Yılmaz, deplasmandan puan çıkaramamakla ilgili olarak “Hedefe giderken ayağımız takıldı, sadece tökezledik. Oyuncu arkadaşlarıma güvenim tam” dedi

 

Kahramanmaraş karşısında alınan mağlubiyetin ardından oyuncularımızın yanına giderek moral veren ve “Henüz hiçbir şey bitmedi” mesajı veren kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Bizim haftalık hedeflerimiz var. Bu haftaki hedefimize giderken ayağımız takıldı, tökezledik. Olabilir. Benim takım arkadaşlarıma olan güvenim tam. Bu maçı kaybetmiş olabiliriz. Ancak sezon sonu geldiğinde hep birlikte şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz” dedi.

OYUNU BEĞENDİ

Bugün ortaya koyulan oyunun da kötü olmadığının altını çizen Erhan Yılmaz, “Bugün maça çok iyi başladık ve ilk yarı güzel bir futbol ortaya koyduk. Pozisyonlar bulduk ve rakibe tehlikeli anlar yaşattık. Zaman zaman rakibimiz de pozisyon buldu. İlk yarıda birkaç gol pozisyonundan da yararlanamadık. İkinci yarıya çok iyi başlayamadık, ilk golden sonra demoralize olduk ancak maçın son 20 dakikası çok baskılı oynadık. Fakat gol atmak kısmet olmadı. Oyunu da, oyuncularımı da beğendim. Sonraki maçı kazanır ve bu durumu telafi ederiz” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir