full screen background image
Search
Salı 22 Ocak 2019
  • :
  • :

Erhan Yılmaz: Kötünün iyisi

 

Karagümrük deplasmanından alınan 1 puanı ‘kötünün iyisi” olarak yorumlayan yönetim kurulu başkanımız Erhan Yılmaz, “Bu maçtan ders çıkarmamız gerek. Lig uzun ve şampiyonluk için yolumuza devam edeceğiz” dedi

 

“Mutlak galibiyet” parolasıyla çıktığı Fatih Karagümrük A.Ş. deplasmanından aldığı 1 puana sevinemeyen Kocaeli Birlikspor’da sonuç için “kötünün iyisi” yorumu yapıldı. Kocaeli Birlik Sportif A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanımız Erhan Yılmaz, “2 gol atacaksınız, ofsaytla ilgisi olmayacak. Ancak ofsayt denilerek verilmeyecek. Sayısız gol pozisyonuna gireceksiniz ancak kaçıracaksınız. Sanırım bu sonuca da şükretmek gerekiyor. Bu maçtan çıkarmamız gereken birçok ders var. Lig uzun ve bizim için geçen hafta başladığını belirtmiştik. Aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz” dedi.

KARAGÜMRÜK’E TEŞEKKÜR

Fatih Karagümrük A.Ş. yöneticilerine misafirperverlikleri için teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen Erhan Yılmaz, “Bizi en iyi şekilde ağırlayan, camiamıza ve yöneticilerimize ilgi gösteren Fatih Karagümrük A.Ş. yöneticilerine de teşekkür ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir