full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Anadolu Üsküdar 1908 Spor galibiyetini değerlendiren Kocaeli Sportif Hizmetler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yılmaz, galibiyeti bayram hediyesi olarak Kocaeli halkına armağan ettiklerini söyledi

 

Spor Toto 2. Ligi’nin 2. haftasında sahadan gülerek ayrılan Kocaeli Birlikspor’da bayram öncesi büyük sevinç yaşandı. Oyuncuları, teknik ekibi ve tüm personeli onore eden, yaşattıkları mutluluk için teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Kocaeli Sportif Hizmetler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yılmaz, galibiyeti hak ettiklerini ve bu mutluluğu Kocaeli halkına armağan ettiğini söyledi.

GEÇİŞ SÜRECİNDEYİZ

Lig yarışına başlamadan önce hedefler koyduklarını ve ona uygun takım oluşturduklarını belirten Erhan Yılmaz, “Bu yarışa başlamadan önce hedefimizi belirledik ve hem Kocaeli’ye yakışır hem de hedefe yönelik bir takım kurduk. Geçiş sürecindeyiz. Dünkü karşılaşmada da özellikle ikinci yarıda gördük ki hedefe yakışır top oynadık. İyi mücadele ettik, pozisyonlar bulduk ve sonuca gittik” dedi.

3 PUANIN FORMÜLÜ

Takım savunmasını başarıyla uyguladıklarının altını çizen ve takım ruhunu yakalamanın getirdiği başarıyı vurgulayan Erhan Yılmaz, “Bildiğiniz gibi geçen hafta bizim için çok talihsizdi. Bir oyuncumuzun bacağı kırıldı, bir oyuncumuz 5 maç ceza aldı. Ancak dün özellikle ikinci yarıda çok kısa sürede toparlandık. Kalecimizden forvetimize kadar takım savunmasını çok başarılı bir şekilde uyguladık. Oyunun hakkı galibiyetti ve 3 puanı aldığımız için çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

FATİH UNUTULMADI

Zonguldak deplasmanında sakatlanan ve sahalardan yaklaşık 1.5 ay uzak kalacak olan Fatih Kıran’a da değinen başkan Erhan Yılmaz, “Fatih 1,5 ay aramızda olamayacak. İlk yarının son 4-5 haftasında bizimle olacak. Gördüğünüz gibi değnekleriyle maçı izlemeye geldi. Bence iyi takım olma için gereken iyi oyunculuğun yanı sıra iyi insanlar topluluğunu da bir araya getirdik. Fatih kardeşimizin aramızda olması ve arkadaşlarının onu onore etmesi bizi çok mutlu etti. Takım ruhunu yakaladık” ifadelerini kullandı.

KOCAELİ’YE ARMAĞAN

Son olarak hedeflerini adım adım koyduklarını söyleyen Erhan Yılmaz, “uzun vadeli amaçlarımızın dışında kısa vadeli hedeflerimiz de var. Ve bu hedeflerimizi hafta hafta koyuyoruz. Önümüze hafta hafta bakıyoruz. Bundan sonra tüm sporseverleri bizi, bu güzel takımı desteklemeye ve maçlarımıza gelmeye davet ediyorum. Tüm Kocaeli’nin ve müslüman aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Bzim için iyi bir bayram hediyesi oldu. Biz de Kocaeli’ye armağan ediyoruz” sözlerini kaydetti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir