full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Erhan Yılmaz: Kimse skora aldanmasın

“Kimse bugünkü
skora aldanmasın”
Ligin ilk haftasının geneli için ölçü olamayacağını belirten kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Kimse skora aldanmasın. Bugün bireysel hatalar yaptık. Üstün oynarken öne geçebilseydik çok daha farklı olabilirdi. Bizim hedefimiz; ilki ligde kalıcı olmak, ikincisi borcumuzu ödemek” dedi

Maçın değerlendirmesini ve hedeflerini paylaşan kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Kimse skora aldanmasın. Mücadele ve pozisyon anlamında üretkendik. Sabırlı olacağız. Menemen şampiyonluğa kurulmuş bir kadro ve biz onlara karşı oynadık. Kuşkusuz bu maçtan puan veya puanlar almamız harika olurdu. Ama ligin genelinde rakibimiz Menemen değil. Zaten ilk maçlar da ligin geneli için ölçü olmaz.
BİREYSEL HATALAR
Biz haftalık hedefler koyuyoruz. Gencecik çocuklarla yola çıktık. Oyunda bölüm bölüm üstün oynadığımız anlar vardı. Biz üstün oynarken atabilseydik farklı olurdu. Öne geçebilecekken atamadık. Onlar üstün oynarken attılar. Bireysel hatalarımız oldu. Bu hatalarımızın üst üste olmasından dolayı böyle bir skorla ayrıldık.
İKİ HEDEFİMZİ VAR
Bizim hedefimiz belli; ligde kalmak ve borcumuzu önümüzdeki sezonun sonuna kadar kapatmak. Yeniden bir yapılanma içine girip sonra takımımızı hak ettiği yere getireceğiz. İlk hedefimiz ise bu ligde kalıcı olmak. Bu potansiyel de zaten takımımızda var. Bu maç bitti, artık önümüzdeki haftaya bakacağız” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir