full screen background image
Search
Salı 16 Temmuz 2019
  • :
  • :

Erhan Yılmaz: Kalıcı başarı istiyorum

Takımın her geçen gün daha iyi sonuçlar aldığını ve her hafta ayrı bir mutluluk yaşattığını belirten kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Zirvede olmalıyız. Bu başarılar güzel ancak biz kalıcı başarı istiyoruz. Bunun için sabırla sezon sonunu bekleyeceğiz” dedi

 

Takımı her geçen gün daha iyiye giden ve deplasmanda yine bir galibiyet alarak kazanma duygusunu yine yaşayan kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Bizim için bu mutluluğun kelimelerle tarifi olmaz ama bunlar haftalık. Bizim hedefimiz sezon sonu bu başarının sonucunu almak. Gündelik başarılardan ziyade kalıcı başarıların peşindeyiz. Ancak uzun vadede başarı için haftalık başarıların önemini de biliyoruz. Bir puana oynadık görünse de son dakikada gelen golle 3 puanı almak ayrı bir keyifti. Bilhassa Ali Kemal adına çok mutluyum” dedi.

ZİRVEDE OLMALIYIZ

Uzun süre sakatlık yüzünden sahalardan uzak kalan ve bu sezon ilk kez forma bulan ve maçın kaderini belirleyen Ali Kemal Yükseker ile ilgili olarak başkanımız Erhan Yılmaz, “Ali Kemal adına çok mutluyum. Geçen yıl takım arkadaşımdı. Ayağı kırıldı. Uzun aradan sonra aramıza katıldı. Son 4 dakikada oyuna girip oyunu değiştirebiliyor. Sonra 5 dakika kala oyuna girmiş biriyim bende. Sonradan giren oyuncuların takıma etkisi son derece önemli. Ali Kemal sevdiğimiz bir kardeşimiz. Uzun süre oynamamıştı. Onun adına çok sevinçliyim, kendi takımım adına mutluyum. Kupayı daha getirmedik buraya. Henüz hedeflediğimiz noktada da değiliz. Zirvede olmamız gerekiyor. İddialı konuşmayı şimdiden yapmak yerine sezon sonunu sabırla beklemeyi tercih ediyorum” şeklinde konuştu.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

GELMEK İSTİYORLAR

İlk kez deplasmana taraftarın geldiğinin belirtildiği başkan Erhan Yılmaz, “Taraftarımıza da değinmemek gerçekten eksiklik olurdu. 2 senedir topçular matem evinde maç oynuyordu. Şimdi ise tribünlerimiz doluyor. Taraftarımız her deplasmana gelmek istiyor. Demek ki bazı konularda algılar değişti. Kent bizim samimiyetimize inanıyor. Daha yeni başladık. Kentte herkesin yüreğine dokunacağız” ifadelerini kullandı.

TATMİN EDİCİ NOKTADAYIZ

Kentte kulübe karşı nefret söylemlerinin yerini sempati içeren ifadelere bıraktığını ve bunu kısa sürede başarmayı nelere bağladığı sorulan Erhan Yılmaz, “Ekibimizde futbolun içinden gelen tek kişi benim. Beni ben yapan da Kocaelispor. Kocaelispor da bizim göz bebeğimiz. Bunu herkesin kabul etmesi lazım. Ve biz de Kocaelispor’a kayıtsız kalamayız. Önceden futbolcu olarak her destek ihtiyacına kulübün yanında olmaya çalıştım. Şimdi bir kurumu temsil ediyorum. Ve kurumun başındaki kişinin Kocaelispor’a bakışı samimiyse insanlar niye kurumu hedef alsın. Bu konuda hedeflediğimiz noktada olmasak da tatmin edici noktadayız” diye konuştu.

SEZON BAŞI DA İSTEDİK

Basın mensuplarının yeni teknik heyetle yakalanan ivmeyi sorması üzerine ise kulüp başkanımız Yılmaz, “Sezon başı da Fatih Hoca planlamamız içinde vardı. Ben kalıcı başarı derken, hoca değişikliklerini çok sevmem. Giden hocamıza da son derece saygı duyuyorum. Kan değişikliği gerekti ve sezon başı da çalışmak istediğimiz hocayı getirdik” dedi.

BİZDE NİYE REKLAM YOK

‘Pendik gibi bir yerde sahada boş reklam tabelası yok. Bizde niye yok? Bu konuda hangi noktadasınız?’ sorusu üzerine ise başkanımız, “Tabii ki belirli kişilere güvenerek yola çıktık bu takımı alırken. Benim gücüm insanlar tarafından sorgulanıyor. Tek başıma bu işe soyunmadığıma şahitsiniz. Yapıldı noktasına gelince; tesis anlamında belediyeden destek alıyoruz. Başkanımız bize geçen hafta otobüs de hediye etti. Devamı gelir diye düşünüyorum. Başkanımız bazı sponsorluklar konusunda söz verdi. Mücadelesini veriyordur.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

PENDİK PANOLARI DOLU!

Sponsorluk noktasında beklenen düzeye geldiniz mi derseniz; gelseydik sahada tabelalar asılı olurdu ve sizler de bunu görürdünüz. Ya biz bu noktada yeterli çalışamıyoruz. Mülki idare amirlerimizden, büyüklerimizden destek istedik. Gereken çalışmayı yapıyorlardır. Ama biz bireysel olarak da reklam ve sponsorluk için kapıları çalacağız. Demek ki bizde bir yerlere dokunmalıyız. Benim de dikkatimi çekti Pendik gibi bir yerde. Sadece karşı kenarında 20 tane reklam vardı. Onlar olayı bitirmiş” ifadelerini kullandı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir