full screen background image
Search
Salı 16 Temmuz 2019
  • :
  • :

Erhan Yılmaz: İzlenmeyi hak ediyoruz

3 puanı yine kentimize armağan eden Kocaeli Birlik Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Erhan Yılmaz, “Bu takım izlenmeyi hak ediyor” dedi

 

İNANILMAZ İYİ OYNADILAR

Bir önceki hafta Keçiörengücü deplasmanında hiç hak etmediğimiz şekilde mağlup olduğumuzu belirterek konuşmasına başlayan Kocaeli Birlik Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Erhan Yılmaz, “Zaman zaman kopmuş gibi görünse de bugün çocuklar inanılmaz iyi oynadı, inanılmaz iyi mücadele etti. Hepsine sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

TEK BAŞIMIZA YAPIYORUZ

Erhan Yılmaz konuşmasını şöyle sürdürdü: Bu takım birçok şeyi hak ediyor. Farkındaysanız bu işi tek başımıza götürüyoruz. Başarı geldikçe inanıyorum siyasi, spor vs kentin kamuoyu da gelecektir. Bu takım izlenmeyi hak ediyor. İyi futbol oynuyor, iyi atağa çıkıyor, iyi mücadele ediyor. Bugün de hak ettiğimiz 3 puanı 2 golle aldığımız için çok mutluyum. Haftalar geçtikçe daha iyi, daha korkusuz ve daha cesur futbol oynayacağımızı düşünüyorum.

BİZ DAHA İYİ TAKIMIZ

Geçen hafta inanılmaz derecede iyi oynadık. 1 puana razılardı, 3 puan aldılar. Bazen bireysel hatalar oluyor ve hiçbir şey yapamıyorsunuz. Ama bugün o arkadaşlarımız bize maçı kazandırdılar. Fethiyespor namağluptu. İlk mağlubiyetlerini bugün aldılar çünkü daha önce Kocaeli Birlikspor ile oynamamışlardı. Daha iyi takımız, hedefe giden takımız.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir