full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Erhan Yılmaz: Dostane maç olsun

Kocaeli Birlik Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Erhan Yılmaz, Fatih Karagümrük deplasman maçıyla ile ilgili birlik ve beraberliği bozacak davranışlardan kaçınılmasını ve dostane bir maç olmasını istedi

Kocaeli Birlik Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Erhan Yılmaz, geçen yıl tatsız olayların yaşandığı Fatih Karagümrük deplasmanıyla ilgili açıklamada bulundu. Tüm kulüplere saygı duyduklarını ve dostane ilişkiler geliştirdiklerini belirten Yılmaz, “Fatih Karagümrük deplasmanıyla ilgili kamuoyunda olumsuz hava oluşturulmak isteniyor. Kulübü aldığımızdan bu yana bütün camialarla dostane ilişkiler içinde olmaya çalışmışızdır. Fatih Karagümrük Spor Kulübü’ne de büyük saygı duyuyoruz” dedi.
TARAFTAR KATKI VERMELİ
Erhan Yılmaz şöyle devam etti: Geçen sene futbolcusu bu sene yöneticisi olduğum kulübümüzün ilkelerine uymayan davranışlar içinde asla olmayacağımızı kamuoyuna bildiririz. Taraftar camialarına zarar vermek için değil, katkı vermek için var. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu zamanda artarak devam eden terör olaylarına karşılık milli birlik ve beraberliğimizi bozacak davranışlardan kaçılmasını, her iki taraf için dostane bir maç olmasını temenni ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir