full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Erhan Yılmaz: Bu özveri oldukça yeneriz

 

Takımın son 3 haftada kaybettiği puanları oyun anlayışında haddimizi aşmakla açıklayan kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Hak ettiğimiz galibiyet aldık. Bu özveriyle yenemeyeceğimiz takım yok” dedi

 

BİZ “BİTTİ” DEMEDEN BİTMEZ

Erhan Yılmaz, “İyi bir galibiyet oldu. Ligin alt sırlarındaki takımlara puan vermiştik. Söylüyorum; alt sıradakilere istediğimiz gibi konsantre olamıyoruz. Bugün burada ilk devredeki oyunumuzu oynadık. Bugün çok daha farklı olabilirdi. Hep diyorum; bizim olduğumu yerde, Kocaeli Birlikspor’un olduğu yerde başarı olur. Biz bitti demeden bitmiyor. Oyuncu arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Bizim onlara olan inancımızı hiçbir zaman boşa çıkarmadılar. Çok önemli ve haklı bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum” dedi.

İNANMIŞ BİRKAÇ KİŞİYİZ

Kazım Karabekir Stadı’ndaki ortama, takıma verilen desteğe de değinen başkanımız Erhan Yılmaz, “Çok dile getiriyorum belki ama yine değinmeden edemeyeceğim; Buradaki protokolü, belediye başkanlarının desteğini herkes gördü. Biz de maalesef 5-6 gönülden destekleyen, bu işe inanmış, gönüllü arkadaşlarımızla beraber bu işi yürütmeye çalışıyoruz. Fethiye’de oynadığımız zaman da diğer kulüp başkanları da destek için oradaydı. Orada bir şeylerin kırıldığını görmek beni inanılmaz derecede mutlu etmişti.

5 TAKIM DA DESTEKLEMELİ

Burada da ortamı gördünüz. Gönül isterdi ki bütün Kocaeli’de de bunu başaralım. Tüm profesyonel takımlarımız; Gölcük, Derince, Darıca, Gebze, Kocaelispor birbirlerini desteklesin. Bunu başaramazsak Kocaeli futbolunu bir yere getiremeyiz. Ne zaman ki 5 profesyonel takım birbirini tam manasıyla destekler o zaman kentimizde futbol bir yerlere gelir” şeklinde konuştu.

ÖNCEKİ PUAN KAYIPLARI!

Oyundan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve son 3 haftaki kayıpların nedenini kendi oyunumuzun  dışına çıkmakla açıklayan başkanımız Yılmaz, “Hedeflerimize haftalık bakıyoruz. Önümüzde Sivas maçı var. Aynı özveriyle oynarsak bizim yenemeyeceğimiz takım yok. Bundan önceki 3 haftada haddimizi bilmeden oynadık. Hocamız inanılmaz derecede iyi hazırlamış ve takımı eskiye çevirmiş. Bu galibiyeti birkaç gün önce ameliyat olan onursal başkanımıza armağan ediyorum. Elinden geldiğince yanımızda olmaya çalışıyor. Galibiyetimiz Kocaeli’ye hayırlı olsun” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir