full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

Erhan Yılmaz: Ağırlamaktan onur duyacağız

Kulüp başkanımız misafir takıma ayrılan kontenjanı ve bilet fiyatlarını açıkladı

 

Erhan Yılmaz: Bir kez daha

ağırlamaktan onur duyacağız

 

Misafir takım taraftarına 500 kişilik yer ayrıldığını ve biletlerin 100 TL olacağını açıklayan kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Daha önce de en yüksek kontenjanı Erzurumlu hemşerilerimize ayırmıştık. Yine öyle olacak. Hemşerilerimiz bir kez daha ağırlamaktan onur duyacağız” dedi

500 KİŞİLİK YER AYRILDI

Kocaeli Birlikspor’umuzun Perşembe günü saat 16.00’da Alparslan Türkeş Stadı’nda oynayacağı Play-Off Çeyrek Finali 1. Maçı’nda misafir takım seyircisine uygulanacak bilet fiyatı belirlendi.  Büyükşehir Belediye Erzurumspor taraftarına 500 kişilik yer ayrılacak. Misafir takım tribünü bilet fiyatı ise 100 TL olacak.

CENTİLMENCE DAVRANDIK

34 haftalık zorlu normal lig maratonunun tamamlandığını, artık büyük önem taşıyan ve takımların sezon boyunca verdikleri emeklerin sonucunun alınacağı Play-Off maçlarının başladığının altını çizen kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Futbol saygı, sevgi ve hoşgörü ortamında oynandığında dostlukları geliştirir, pekiştirir. Bizler bugüne kadar gerek sahada, gerekse saha dışında centilmence hareket ettik.

DESTEK SIRASI TARAFTARDA

Misafir ettiğimiz tüm takımlara karşı hoşgörülü ve misafirperver olmaya gayret ettik. Bütün ekonomik sıkıntılara rağmen bugüne kadar tüm takım taraftarlarını maçlarımızda en iyi şekilde ağırladık. Artık taraftar gruplarımızın tuttukları takımlara destek olma zamanı. Maç organizasyonlarının yapılması, gelen talebe göre stat ve güvenlik masrafları göz önünde bulundurulduğunda sezon boyunca fedakarlık yapan kulüplere taraftarın destek olması gerekiyor.

EMEĞE SAYGILI TARAFTAR

Tüm koşullar ve maçların özelliği dikkate alındığında; Erzurumlu bir hemşehriniz olarak yine centilmence bir ortamda, kardeşlik ve dostluk çerçevesinde kaliteli futbolu birlikte izlemek arzusundayım. Altını çizerek söylemek istiyorum ki; Birlikspor’umuzun ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un emeğe saygı duyan tüm taraftarını maçımızda ağırlamaktan onur duyarız.

EN YÜKSEK KONTENJAN

Bu nedenle; toplam 1700 kapasitesi olan stadımızda; normal lig maçlarımızda da olduğu gibi en yüksek kontenjanı Erzurumlu misafirlerimize tanıdık. Erzurumspor’u destekleyecek ağabeylerim, kardeşlerim ve dostlarıma yönetim kurulu kararıyla 500 kişilik yer ayırdığımızı ve bilet fiyatının 100 TL olduğunu belirtmek isterim. Saygılarımla” dedi.

 

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir