full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Erhan Eren “Formamı Özledim“

 

 

İlk yarıdaki Aydınspor karşılaşmasında sakatlanan Erhan Eren, takımla birlikte çalışmalara başladı. Sekiz haftadır sahalardan uzak kalan tecrübeli oyuncu formasını özlediğini söyledi.

aydın macında sakatlanmıstı

Sekiz haftadır sahalardan uzak kalan tecrübeli oyuncu Erhan Eren,”İlk yarının bitimine iki hafta kala Aydınspor karşılaşmasında talihsiz bir pozisyon sonucunda maalesef iki bağda da yırtık oldu. Yaklaşık bir yedi haftadır tedavimiz devam ediyor. Bu hafta sekizinci haftaya girdik. Masörümüz Mehmet Tosun’unda büyük çabasıyla tedavim bu hafta başı itibarıyla bitti. Takımla birlikte çalışmalara başladım. Yavaş yavaş takım arkadaşlarımın seviyesine ulaşmaya çalışacağım. Sekiz hafta takımdan ayrı kalmak gerçekten bir futbolcu için zor bir durum. Formamı giymeyi özledim.”dedi.

IMG_7374

Tecrübeli futbolcu Erhan Eren,”Ligde son iki haftadır istemediğimiz sonuçlar alıyoruz. Ama bu ligde var olan sonuçlar. Henüz çok erken ligde her takım her takım karşı puan kaybedebilir. Kazansaydık elbette ki güzel bir avantaj yakalayacaktık. Önemli olan bundan sonrası. Dün artık dünde kaldı. Önümüze bakmamız gerekiyor. Bizimde bundan sonra puan kaybetmemiz gerekiyor. Bütün maçlarımız final havasında geçecek. İlk yarıda biz bunu yapmıştık. İyi bir seri yakalayarak, zirveye çıkmamız gerekiyor.”dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir