full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

Erdi Öner: Yükselmek istiyoruz

Oyunca mücadelenin üst düzey olduğunu ve gol yenmiyorsa kazanmak için en büyük avantajın sağlandığını kaydeden başarılı oyuncumuz Erdi Öner, “Daha da yükselmek istiyoruz” dedi

 

MÜCADELE ÜST DÜZEYDİ

Müsabaka boyunca rakibe geçit vermeyen başarılı oyuncumuz Erdi Öner, “Mücadele üst düzeydeydi. Mücadele etmeden puan kazanmak bu ligde çok zor. Bugün de o günlerden biriydi. Geçen haftanın üstüne buradan puan almak bizi sıralamada üst sıraya çıkaracaktı. İstediğimiz gibi oldu. Belki zaman zaman çok iyi oyun ortaya koyamadık. Ama maçı kazanmak adına gerekeni yaptık. Kazandık. Arkadaşlarıma da teşekkür ederim. Hafta içi içerde oynayacağız. Hacettepe maçını da kazanmak ve sıralamada daha da yükselmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

GOL YEMEMEK AVANTAJ

Zaman zaman oyun içinde farklı alanlarda görev yaptığı hatırlatılan Erdi Öner, “Futboldaki en önemli unsur takım arkadaşınla iletişim. Yanımda oynayan arkadaşlarım tanıdığım, daha önce de birlikte oynadığım isimler. Bir takımın savunması oyunun gidişatını belirliyor. Biz de elimizden geleni yapıyoruz. Takıma gerekli katkıyı sağlıyorsak ne mutlu bize. Şuan için iyi gidiyor. Bu ligde gol yemeden geçen her dakika takımın kazanması için en büyük avantaj. Şimdilik her şey yolunda görünüyor. Savunmada kim oynarsa oynasın bu takımda çok kaliteli isimler var. Her şey bu takımın başarısı için. Takımın başarısı için nerede görev verilirse elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu kurgu içinde en iyi verim sağladığımız yerde oynamaya devam ederiz” dedi.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir