full screen background image
Search
Çarşamba 20 Şubat 2019
  • :
  • :

Emniyet Müdürü’müze başsağlığı diledik

Kulüp Başkanımız Erhan Yılmaz, Beşiktaş’taki terör saldırısında şehit olan polislerimizin ve vatandaşlarımızın üzüntüsünü Körfez İlçe Emniyet Müdürümüz Yusuf Aydın ile paylaştı, tüm teşkilata başsağlığı diledi

 

Kocaeli Birlikspor Kulüp Başkanımız Erhan Yılmaz hafta sonu yaşadığımız ve ulusumuzu yasa boğan Beşiktaş’taki terör saldırısında şehit olan polislerimiz ve vatandaşlarımızın üzüntüsünü Körfez İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın ile paylaştı. Karanfillerle ilçe emniyet müdürlüğüne giden başkanımız Erhan Yılmaz, Başkan Vekilimiz Ozan Keser, Sportif Direktörümüz Çağrı Arslan, taraftar grubu lideri Osman Sinmaz ve Süleyman Balcı polislere başsağlığı diledi.

SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ

Sözün bittiği yerde olduğumuzu belirten kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Yaşadığımız olay çok acı verici. Bu derece büyük üzüntünün karşısında ne söylenir bilemiyorum. Tüm Türkiye’nin başı sağolsun. Bugünleri inşallah birlikte, el ele vererek, ayrışmayarak ve sabrederek aşacağız. Zor şartlar altında görev yapan siz değerli emniyet güçlerimize de Allah’tan dayanma gücü diliyorum. Bir daha böyle acılar yaşamamayı diliyorum. Teröre lanet olsun” dedi.

DAHA ÇOK BİRLİK OLACAĞIZ

İnce düşüncelerinden ve nazik davranışlarından dolayı başkanımız ve beraberindekilere teşekkür ederek memnuniyetini dile getiren Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, “Zor günlerden geçerken ihtiyacımız olan tek şey birlikteliğimizdir. Öğrencisinden esnafına, gencinden yaşlısına vatandaşımız her noktadaki polisimize sarılıyor, başsağlığı diliyor ve yalnız olmadığımızı söylüyor. Bunların bizim en büyük tesellimiz. Birlik olarak bugünleri geride bırakacağız” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir