full screen background image
Search
Perşembe 14 Kasım 2019
  • :
  • :

Emirhan Subaş: Bu sene iş bizde

Emirhan Subaş:

Bu sene iş bizde

 

Takım oyununa verdiği katkı ile büyük övgüyü hak eden Emirhan Subaş, “Bu sene iş bizde. Allah’ın izniyle formayı daha iyi taşıyacağız. Şuana kadarki maçlarda hiç geri düşmedik. Çalışarak daha iyi yerlerde olacağız” dedi

Takımımızın en çalışkan isimlerinden Emirhan Subaş, “Geçen yıl abilerimizden gördük, tecrübe kazandık ama fazla forma fırsatı bulamadık. Ama bu sene iş bizde. Allah’ın izniyle formayı daha iyi taşıyacağız. Hocalarımız ve başkanımız bize güveniyor. Ama dış dünyadan daha çok destek almamız gerekiyor. Takım olarak kenetlendik. İnanıyoruz. İnşallah başaracağız. Genç takımız. Koşacağız, mücadele edeceğiz. Olmayacak diye bir şey yok. İnşallah olacak” dedi.

3 MAÇTA GERİ HİÇ DÜŞMEDİK

Kentimizdeki hazırlık sürecinin son hazırlık maçında istenileni yaptıklarını belirten Subaş, “Burada son hazırlık maçımızdı. Galibiyetle bitirmek istedik ve galibiyetle kapattık. Hazırlık maçlarında hiç geri düşmedik. İstediğimiz sonuçları aldık. Hocalarımızın gösterdiği oyunları yaptık. İnşallah çalışa çalışa daha iyi yerlere geleceğiz” şeklinde konuştu.

FORMA ŞANSI BULABİLSEYDİ

Basın mensuplarının sorularını içtenlikle yanıtlayan Emirhan Subaş önceki sezonda tecrübeli isimlerden birçok şey öğrendiklerini ancak forma şansı bulsalar bugün bazı aşamaları daha kolay geçebileceklerini belirtti ve “Geçen yıl abilerimiz varken dakika bulsaydık sahada şuan daha tecrübeli, olgun görünebilirdik. Büyük olarak daha iyi yönetebilirdik. Ama şimdi maç oynaya oynaya onları da atlatıyoruz. Herkes atlatacak. İnancım sonsuz” diye konuştu.

HENÜZ YETERLİ DEĞİLİM

Performansının alkışlanmasına rağmen kendini henüz yeterli bulmadığının altını çizen Emirhan, “Ben şuan kendimi yeterli bulmuyorum. Sezon başı kampındayız. İkinci etap kampımız olacak. Yavaş yavaş tempo kazanacağız. Ligde de inşallah bundan daha iyisini vereceğiz” sözlerini kaydetti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir